U13 Mladší žáci

ONLINE SEMINÁŘ pro rodiče čáslavské mládeže

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Domácí přátelské utkání bylo zcela v režii naší Třináctky

V neděli 9.8. nastoupili čáslavští mladší žáci U13 k prvnímu domácímu přátelskému utkání. Hráči změřili síly s týmem FK Admira Praha. Po nešťastném vstupu do zápasu kdy nás soupeř zaskočil rychlou brankou se v dalším průběhu podařilo naším hráčům vsítit 13 branek, což vedlo ke konečnému výsledku 13:2.

Zápas přinesl atraktivní podívanou, padlo velké množství branek, na nichž se z velké části podílel hattrickem Štěpán Urban. Dvě branky zaznamenala o dva roky mladší Lucie Hájková. Za zmínku stojí její druhá branka, při které jí asistoval Matěj Vilímek. Matěj místo toho aby sám vsítil branku a zaznamenal svůj třetí gól, zvedl hlavu, uviděl lépe postavenou spoluhráčku a ta nekompromisně zavěsila k levé tyči. Krásnému fotbalové momentu zatleskali nejen domácí fanoušci. Z naší strany se jednalo po celou dobu zápasu a pohledný fotbal, založený na kolektivním pojetí hry, který hráči doplnili skvělými individuálními výkony. Nasazení a vysoké tempo zápasu, i přes horké letní počasí, týmy udržely až do poslední minuty. Shodli se trenéři čáslavské třináctky Radek Zoufalý a Luboš Hájek.

foto: P. Hájková

FK Admira Praha

3x Š. Urban

2x L. Hájková