U13 Mladší žáci

ONLINE SEMINÁŘ pro rodiče čáslavské mládeže

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Dominanci proti Suchdolu chybělo fotbalové koření

Na žalostnou koncovku doplatili fotbalisté čáslavského ligového týmu kategorie U13 v sobotu 22. února v přátelském duelu s mladšími žáky Suchdola. Ačkoliv se zhruba osmdesát procent hrací doby pohybovali na polovině soupeře, nedokázali potvrdit roli velkého favorita.

Územní převaha, častější držení míče a zdařilá kombinace. Tím vším se vyznačovala líbivá hra Čáslavi, ovšem to podstatné chybělo. Góly! Střelecké trápení se tak z pohledu domácího celku negativně podepsalo na výsledku.

Naopak účastník okresního přeboru, pro něhož to byl první zápas v rámci zimní přípravy, si tak po remíze 3:3 mohl gratulovat. „Vždyť jenom nakopávali míče,“ kroutili nechápavě hlavou čáslavští hráči. „Ale na vás jim to bohatě stačilo,“ zareagoval jejich trenér Luboš Hájek.

Utkání na umělé trávě každopádně dobře prověřilo fyzický fond fotbalistů obou týmů, protože ani jeden neměl k dispozici náhradníky.

TJ Sokol Družba Suchdol

FK Čáslav – TJ Sokol Družba Suchdol 3:3 (0:1, 2:0, 1:2),
branky a asistence Čáslavi: L. Jeřábek (E. Panýrková) - 1:1, R. Novotný (M. Vilímek) - 2:1, M. Tlustý (D. Dražinovský) - 3:2

Čáslav: A. Jeřicha - I. Ondráčková, D. Dražinovský - R. Novotný, M. Vilímek, M. Tlustý, E. Panýrková - L. Jeřábek. Trenér: L. Hájek.

- hrací doba: 3x 20 minut, rozhodčí: L. Hájek (Malín)

Více fotografií si můžete prohlédnout ZDE a ZDE.