U13 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Havlíčkův Brod se zlepšil, ale pořád to nestačilo

Vytrvalý letní déšť provázel druhé přípravné utkání čáslavských mladších žáků kategorie U13 s Havlíčkovým Brodem. Stejně jako v zimě se v sobotu 10. srpna potvrdil velký výsledkový rozdíl mezi českým a 'moravským' ligovým celkem.

„I když jsme opět výrazně zvítězili, Slovan se za ten půlrok o dost zlepšil. Snažil se hrát konstruktivně hned od své branky, ale problémy měl v zakončení, když v první třetině neproměnil ani pokutový kop po obranném zákroku Romana Novotného,“ řekl na adresu soupeře čáslavský trenér Luboš Hájek.

V jeho sestavě hrál prim L. Förster, autor osmi 'kanadských' bodů. Vystřihl i parádní nůžky, žel bez gólového efektu. Čtyřmi trefami a jednou asistencí se blýskl M. Tlustý. „Velmi dobře jsme se naladili na nadcházející šestidenní soustředění v Kácově,“ nepřisuzoval výhře až takový význam Luboš Hájek, avšak určitě nejen jeho potěšila.

FC Slovan Havlíčkův Brod

FK Čáslav – FC Slovan Havlíčkův Brod 13:4 (4:0, 4:2, 5:2),
branky a asistence Čáslavi: L. Förster (bez asistence) - 1:0, L. Förster (bez asistence) - 2:0, M. Tlustý (R. Novotný) - 3:0, M. Vilímek (bez asistence) - 4:0, L. Förster (bez asistence) - 5:0, M. Tlustý (L. Förster) - 6:0, L. Förster (M. Vilímek) - 7:0, L. Förster (bez asistence) - 8:1, M. Tlustý (T. Hájek) - 9:2, M. Tlustý (R. Novotný) - 10:2, M. Vilímek (L. Förster) - 11:2, P. Balvín (bez asistence) - 12:3, L. Förster (M. Tlustý) - 13:3

Čáslav: A. Jeřicha - L. Jeřábek, I. Ondráčková - M. Vilímek, T. Hájek, L. Förster, R. Novotný - M. Tlustý. Průběžně střídali: P. Balvín, D. Němec, L. Hájková. Trenér: L. Hájek.

- hrací doba: 3x 30 minut, rozhodčí: J. Jiřík (Církvice)

Více fotografií si můžete prohlédnout ZDE.