U13 Mladší žáci

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Havlíčkův Brod se zlepšil, ale pořád to nestačilo

Vytrvalý letní déšť provázel druhé přípravné utkání čáslavských mladších žáků kategorie U13 s Havlíčkovým Brodem. Stejně jako v zimě se v sobotu 10. srpna potvrdil velký výsledkový rozdíl mezi českým a 'moravským' ligovým celkem.

Hodnocení trenéra

„I když jsme opět výrazně zvítězili, Slovan se za ten půlrok o dost zlepšil. Snažil se hrát konstruktivně hned od své branky, ale problémy měl v zakončení, když v první třetině neproměnil ani pokutový kop po obranném zákroku Romana Novotného,“ řekl na adresu soupeře čáslavský trenér Luboš Hájek.

V jeho sestavě hrál prim L. Förster, autor osmi 'kanadských' bodů. Vystřihl i parádní nůžky, žel bez gólového efektu. Čtyřmi trefami a jednou asistencí se blýskl M. Tlustý. „Velmi dobře jsme se naladili na nadcházející šestidenní soustředění v Kácově,“ nepřisuzoval výhře až takový význam Luboš Hájek, avšak určitě nejen jeho potěšila.

 

 

13 : 4
(7 : 0)

FK Čáslav

 

FC Slovan Havlíčkův Brod

Branky

FK Čáslav – FC Slovan Havlíčkův Brod 13:4 (4:0, 4:2, 5:2),
branky a asistence Čáslavi: L. Förster (bez asistence) - 1:0, L. Förster (bez asistence) - 2:0, M. Tlustý (R. Novotný) - 3:0, M. Vilímek (bez asistence) - 4:0, L. Förster (bez asistence) - 5:0, M. Tlustý (L. Förster) - 6:0, L. Förster (M. Vilímek) - 7:0, L. Förster (bez asistence) - 8:1, M. Tlustý (T. Hájek) - 9:2, M. Tlustý (R. Novotný) - 10:2, M. Vilímek (L. Förster) - 11:2, P. Balvín (bez asistence) - 12:3, L. Förster (M. Tlustý) - 13:3

Sestava

Čáslav: A. Jeřicha - L. Jeřábek, I. Ondráčková - M. Vilímek, T. Hájek, L. Förster, R. Novotný - M. Tlustý. Průběžně střídali: P. Balvín, D. Němec, L. Hájková. Trenér: L. Hájek.

- hrací doba: 3x 30 minut, rozhodčí: J. Jiřík (Církvice)

Více fotografií si můžete prohlédnout ZDE.