U13 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

B-tým: FK Čáslav B - Sokol Hlízov, neděle 9. srpna od 17:00 hod.
FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!

Celá zpráva

Hlinsko bylo úspěšnější

Hlinsko-Čáslav 6:3 (3:2,3:0,0:1)

Domácí měli od začátku zápasu vysoké procento držení míče a při každém útoku byli velmi nebezpeční.Výsledkově na dostřel držel hosty aktivní Čertek.

Ve střední části zápasu nejdříve vysoko nakopnutý míč o kterém nikdo nevěděl jestli to je střela nebo centr skončil v bráně hostů.K tomu se přidala chyba v rozehrávce a nedůrazné přistupování při bránění a domácí si vybudovali slušný náskok.

V posledním dějství se hra postupně přesunula na polovinu domácích,ale hosté měli nabito pouze slepými.Svůj hattrick dokončil Čertek,když patičkou změnil směr míče od Patáka

Všichni hráči Hlinska jsou výborní na míči a nějakou dobu nám trvalo,než jsme se s tím vypořádali a dokázali na to reagovat.Dokud se nám dařila rozehra a postupná kombinace dokázali jsme se soupeřem držet krok.Jakmile jsme začali zrychlovat hru dlouhými míči romělnil se náš styl na mnoho soubojů,ze kterých jsme nic nezískali.V závěru jsme soupeře přehrávali,ale golový efekt nepřicházel...

FC Hlinsko

Čertek 3