U13 Mladší žáci

FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin! FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin!
FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ v neděli 16.9. od 16:30 hodin!

Hodně šancí - málo branek

Chrudim - Čáslav 6:2 (2:0, 2:1, 2:1)

Do zápasu vstoupili aktivněji hosté, bohužel ani jeden z nájezdů na domácí bránu se nepodařilo proměnit. Zaváhání při rozehrávce znamenalo trest v podobě inkasované branky v hostující síti. V poslední minutě první třetiny zápasu přichází nedůrazné bránění a domácí zvýšili na 2:0. Podobný scénář měli i další dvě třetiny.

Domácí byli lepší na míči, my jsme dobře kombinovali. Domácí naše chyby dokázali potrestat, nám se nepodařilo proměnit ani vyložené příležitosti.

První branku jsme dali po centru Čertka, který našel před bránou Lukáše Málka a ten nezvykle pravou nohou usměrnil míč do brány.

Druhá branka byla sólová akce z vlastní poloviny kapitána Vančury.