U13 Mladší žáci

ONLINE SEMINÁŘ pro rodiče čáslavské mládeže
ONLINE SEMINÁŘ pro rodiče čáslavské mládeže

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Letní přestávku utnuly po dvou trénincích Kunice

Přípravu na sezonu 2019/2020 zahájili čáslavští mladší žáci kategorie U13 dvěma tréninky a následným přátelským zápasem. Ve čtvrtek 8. srpna přivítali na hlavním hřišti Kunice, pro které to bylo zpestření v rámci soustředění v areálu Starého rybníka ve Zbraslavicích.

Hodnocení trenéra

Mladí ligoví fotbalisté Čáslavi sice na svého soupeře, který bude hrát krajský přebor, vlétli a po minutě se ujali vedení, ovšem pak jen přihlíželi, jak rychle se skóre vinou nedůrazné defenzivní činnosti měnilo v jejich neprospěch. Až za nepříznivého stavu 1:4 se probrali a do konce první třetiny výsledkové manko dohnali.

Potom se Kunice ještě jednou ujaly vedení, ale už to byla jejich labutí píseň. Domácí tým se rozehrál k dobrému výkonu, a především L. Förster po přestupu z Hradce Králové naznačil, že bude opravdovou posilou. Dobře si na hřišti rozuměl například s L. Polívkou z kutnohorské Sparty, kterého by trenér L. Hájek v kádru také rád měl.

Přestože to ze začátku utkání nevypadalo, Čáslav nakonec vyhrála vysoko 14:5. V jejím dresu se do střelecké listiny zapsala v úvodu třetího dějství i L. Hájková z mladší přípravky, a to kuriózním způsobem: kunický brankář ji při prudkém odkopu zasáhl do tváře a od ní se míč odrazil do branky. Chvíli poté se pěkně trefil i V. Koryčánek, a sice přímo z rohového kopu.

„Hlavním cílem bylo, aby se hráči po letní přestávce dostali do zápasu, proto jsem je nesvazoval žádnými taktickými pokyny a nechal je hrát. První třetina byla z naší strany zbytečně hodně nervózní a herně špatná, ale vše se v dobré obrátilo. Navíc pak už soupeř nestačil ani fyzicky,“ shrnul čáslavský trenér Luboš Hájek.

14 : 5
(5 : 5)

FK Čáslav

 

FK Kunice

Branky

FK Čáslav – FK Kunice 14:5 (4:4, 3:1, 7:0),
branky a asistence Čáslavi: M. Vilímek (bez asistence) - 1:0, L. Förster (L. Polívka) - 2:4, M. Resl (M. Vilímek) - 3:4, L. Polívka (M. Resl) - 4:4, V. Koryčánek (A. Jeřicha) - 5:5, L. Förster (L. Polívka) - 6:5, L. Polívka (L. Förster) - 7:5, L. Hájková (bez asistence) - 8:5, V. Koryčánek (rohový kop) - 9:5, M. Resl (bez asistence) - 10:5, L. Förster (M. Vilímek) - 11:5, L. Förster (D. Němec) - 12:5, L. Förster (M. Vilímek) - 13:5, L. Förster (A. Jeřicha) - 14:5

Sestava

Čáslav: A. Jeřicha - D. Dražinovský, I. Ondráčková - M. Vilímek, T. Hájek, L. Förster, V. Koryčánek - L. Polívka. Průběžně střídali: R. Novotný, M. Resl, M. Tlustý, D. Němec, L. Hájková. Trenér: L. Hájek.

- hrací doba: 3x 30 minut, rozhodčí: L. Hájek (Malín)

Více fotografií si můžete prohlédnout ZDE.