U13 Mladší žáci

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Málo hráčů a velký týmový duch

Mladá Boleslav - Čáslav 8:4 (3:3, 2:1, 3:0)

Jen se dvěma náhradníky vyrazil tým U13 do města automobilů, kde proti němu byly připraveny dvě kvalitní sedmičky domácích. Obětavost, zodpovědnost a bojovnost si přimíchali ke svému fotbalovému umění všichni hostující hráči a favorizovaný domácí tým drželi dlouho v nejistotě o výsledek. 

Hodnocení trenéra

Hráči Mladé Boleslavi trpělivě kombinovali, měli velké procento držení míče a hodně šancí. Při ohrožení naší brány naráželi na poctivé bránění a skvělého M. Málka, který předvedl v celém zápase mnoho úspěšných zákroků. 

Že jsme nepřijeli pouze bránit ukázal největší "slávista" v našem týmu. Resl po Patákově centru předvedl hlavičku ala Škoda a překvapivě jsme šli do vedení. Než se domácí hráči rozkoukali poslal Holý přesný míč na Čerteka a ten ukázal své střelecké umění 0:2.

Bohužel během dalších minut jsme třikrát inkasovali. Před první přestávkou prodloužil Resl hlavou míč na Čerteka a jeho bomba skončila u pravé tyče domácí brány. Remíza po první části hry byla víc než přijatelná a motivovala všechny hráče do dalšího snažení. 

V sedmé minutě druhé třetiny vyslal Holý Čerteka, ten si poradil s obráncem a znovu jsme vedli. 

Poté si domácí hráči vytvořili velký tlak, výsledkem byly dva obdržené góly v naší bráně. Vyrovnání mohlo přijít z kopačky Švandy, ale jeho "dělovka" skončila na tyči domácí svatyně.

Závěrečná část vyzněla výsledkově ve prospěch domácích. Naši borci se potýkali nejen se soupeřem, ale i s únavou a drobnými šrámy po podstoupených soubojích, ale nic nedali zadarmo.

Pro všechny kluky mám slova uznání, takhle by to mělo vypadat vždy, když reprezentuješ svůj tým, svůj klub. 

8 : 4

FK Mladá Boleslav

 

FK Čáslav

Branky

Čertek 3, Resl

Sestava

M. Málek - Čertek, Paták, L. Málek, Šolta, Vejrosta, Roček, Koryčánek, Holý, Resl, Švanda