U13 Mladší žáci

FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin! FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin!
FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ v neděli 16.9. od 16:30 hodin!

Příští utkání

Doma
29. 9. 2018 10:00

mistrovské utkání
Česká liga žáků
SK Polaban Nymburk

Tréninkový plán

Datum
Čas
Sraz
Událost
Místo
pondělí 24.09.
18:00 - 19:30
17:45
trénink
Čáslav UMT
úterý 25.09.
18:00 - 19:30
17:45
trénink
Čáslav
čtvrtek 27.09.
18:00 - 19:30
17:45
trénink
Čáslav
sobota 29.09.
10:00 - 12:00
9:00
Čáslav - Nymburk
Čáslav

Program týmu

sobota 29.09.
10:00
FK Čáslav
- : -
SK Polaban Nymburk
Čáslav

Výsledky týmu

středa 19.09.
17:00
FK Pardubice
FK Čáslav
Pardubice-Dolíček
sobota 15.09.
10:00
FK Čáslav
SK Vysoké Mýto
Čáslav
sobota 08.09.
10:00
FC Hradec Králové
FK Čáslav
Hradec Králové
středa 05.09.
16:00
MFK Chrudim
FK Čáslav
Chrudim
sobota 01.09.
17:00
FK Čáslav
FC Sellier&Bellot Vlašim
Čáslav
úterý 28.08.
18:00
FK Čáslav
RMSK Cidlina
Čáslav
neděle 19.08.
15:00
FK Čáslav
FC Tempo Praha
Čáslav
neděle 12.08.
12:00
FK Neratovice Byškovice
FK Čáslav
Byškovice
sobota 02.06.
10:00
FK Čáslav
FK Náchod
Čáslav
středa 30.05.
17:00
FK Mladá Boleslav
FK Čáslav
Mladá Boleslav
středa 23.05.
17:00
FK Čáslav
SK Sparta Kolín
Čáslav
sobota 12.05.
10:00
SK Polaban Nymburk
FK Čáslav
AFK Nymburk
středa 02.05.
16:30
FK Čáslav
FK Pardubice
Čáslav
sobota 28.04.
10:00
SK Vysoké Mýto
FK Čáslav
Vysoké Mýto
čtvrtek 26.04.
17:00
MFK Trutnov
FK Čáslav
Trutnov
sobota 21.04.
10:00
FK Čáslav
FC Hradec Králové
Čáslav
sobota 14.04.
10:00
FC Sellier&Bellot Vlašim
FK Čáslav
Vlašim
neděle 08.04.
10:00
RMSK Cidlina
FK Čáslav
Hlušice
pátek 30.03.
10:00
FK Čáslav
MFK Chrudim
Čáslav
čtvrtek 08.03.
18:00
FK Čáslav
FK Bohemia Poděbrady
Čáslav UMT
neděle 04.03.
10:00
FC Slovan Havlíčkův Brod
FK Čáslav
Havlíčkův Brod
neděle 18.02.
10:00
RMSK Cidlina
FK Čáslav
neděle 12.11.
10:00
FK Čáslav
MFK Trutnov
Čáslav - UMT
neděle 05.11.
10:00
FK Čáslav
RMSK Cidlina
Čáslav - UMT
úterý 31.10.
0:00
MFK Chrudim
FK Čáslav
Chrudim
středa 25.10.
0:00
Ondrášovka Cup - :
Havlíčkův Brod
neděle 22.10.
10:00
FK Náchod
FK Čáslav
Náchod
neděle 08.10.
10:00
SK Sparta Kolín
FK Čáslav
Kolín
sobota 30.09.
10:00
FK Čáslav
SK Polaban Nymburk
Čáslav
sobota 23.09.
10:00
FK Pardubice
FK Čáslav
Pardubice
sobota 16.09.
10:00
FK Čáslav
SK Vysoké Mýto
Čáslav
neděle 10.09.
10:00
FC Hradec Králové
FK Čáslav
Hradec Králové
čtvrtek 07.09.
0:00
Ondrášovka Cup - předkolo - :
Čáslav
sobota 02.09.
17:00
FK Čáslav
FC Sellier&Bellot Vlašim
Čáslav
středa 16.08.
17:00
SK Sparta Kolín
FK Čáslav
Kolín

Celkové pořadí týmu

1.
FK Mladá Boleslav
77:10
15 b
2.
FK Pardubice
69:15
15 b
3.
SK Vysoké Mýto
31:11
15 b
4.
FC Hradec Králové
44:11
12 b
5.
MFK Trutnov
36:26
9 b
6.
FC Sellier&Bellot Vlašim
29:21
9 b
7.
SK Sparta Kolín
26:25
9 b
8.
RMSK Cidlina
25:43
6 b
9.
FC Hlinsko
25:20
6 b
10.
MFK Chrudim
20:31
6 b
11.
FK Náchod
25:49
3 b
12.
FK Čáslav
13:41
0 b
13.
SK Polaban Nymburk
8:61
0 b
14.
TJ Svitavy
7:71
0 b