U13 Mladší žáci

ONLINE SEMINÁŘ pro rodiče čáslavské mládeže
ONLINE SEMINÁŘ pro rodiče čáslavské mládeže

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Tréninkový plán

Datum
Čas
Sraz
Událost
Místo
úterý 01.12.
16:30 - 18:00
16:30
Trénink
Čáslav UMT
čtvrtek 03.12.
17:30 - 19:00
17:30
Trénink
Čáslav UMT

Program týmu

neděle 13.12.
11:30
FK Čáslav
- : -
FK Pardubice
Čáslav UMT

Výsledky týmu

sobota 10.10.
15:00
MFK Trutnov
FK Čáslav
Horní Staré Město
neděle 04.10.
10:00
FK Čáslav
MFK Chrudim
Čáslav
středa 23.09.
16:30
FK Pardubice
FK Čáslav
Pardubice
neděle 20.09.
10:00
FK Čáslav
RMSK Cidlina
Čáslav
neděle 13.09.
10:00
FK Náchod
FK Čáslav
Náchod, 1. máje
neděle 06.09.
10:00
FK Čáslav
FC Hradec Králové
Čáslav
sobota 29.08.
13:00
FC Slavia Hradec Králové
FK Čáslav
Hradec Králové - Vita Nejedlého
neděle 23.08.
10:00
FK Čáslav
SK Sparta Kolín
Čáslav
středa 19.08.
17:30
FK Čáslav
MFK Chrudim
Atletické hřiště
neděle 16.08.
8:00
Chotěbořské strojírny CUP - 3. místo
Chotěboř
neděle 09.08.
10:00
FK Čáslav
FK Admira Praha
Čáslav
čtvrtek 30.07.
9:30
FK Čáslav
SK Slavia Praha
Nymburk
čtvrtek 05.03.
17:00
FK Čáslav
FK Uhlířské Janovice
Čáslav - UMT
sobota 29.02.
12:00
MFK Chrudim
FK Čáslav
Chrudim - UMT
čtvrtek 27.02.
16:00
FK Čáslav
AC Sparta Praha B
Čáslav - UMT
sobota 22.02.
10:00
FK Čáslav
TJ Sokol Družba Suchdol
Čáslav - UMT
neděle 16.02.
14:00
FK Čáslav
TJ Sokol Golčův Jeníkov
Čáslav - UMT
sobota 08.02.
10:00
FK Čáslav
SK Sparta Kolín
Čáslav - UMT
neděle 26.01.
14:00
FK Čáslav
Sparta Kutná Hora
Čáslav - UMT
sobota 30.11.
8:15
Partners Cup - 8. místo
Ohrazenice - UMT
neděle 24.11.
10:30
FC Žďár nad Sázavou
FK Čáslav
Žďár nad Sázavou - UMT
sobota 16.11.
15:00
FK Čáslav
FC Hradec Králové
Čáslav - UMT
neděle 10.11.
10:00
FC Sellier&Bellot Vlašim
FK Čáslav
Vlašim - UMT
neděle 03.11.
10:00
FC Hlinsko
FK Čáslav
Hlinsko
neděle 27.10.
10:00
FK Čáslav
SK Sparta Kolín
Čáslav - UMT
neděle 20.10.
10:00
FK Čáslav
FK Viktoria Žižkov
Čáslav - atlet.
neděle 13.10.
10:00
TJ Svitavy
FK Čáslav
Svitavy
neděle 06.10.
10:00
FK Čáslav
FK Mladá Boleslav
Čáslav - atlet.
čtvrtek 03.10.
13:00
Ondrášovka Cup - druhé předkolo - 5. místo
Čáslav - UMT
neděle 29.09.
13:30
MFK Trutnov
FK Čáslav
Horní Staré Město
neděle 22.09.
10:00
FK Čáslav
MFK Chrudim
Čáslav - atlet.
sobota 14.09.
10:00
FK Pardubice
FK Čáslav
Pardubice - Dolíček
neděle 08.09.
10:00
FK Čáslav
SK Vysoké Mýto
Čáslav - atlet.
sobota 31.08.
10:00
RMSK Cidlina
FK Čáslav
Hlušice
sobota 24.08.
15:00
FK Čáslav
FK Náchod
Čáslav - atlet.
neděle 18.08.
10:00
SK Benešov
FK Čáslav
Úročnice
pátek 16.08.
10:00
FK Čáslav
SK Sršni Kutná Hora
Kácov
sobota 10.08.
17:00
FK Čáslav
FC Slovan Havlíčkův Brod
Čáslav - atlet.
čtvrtek 08.08.
18:00
FK Čáslav
FK Kunice
Čáslav - hlavní
úterý 25.06.
17:00
SK Sparta Kolín
FK Čáslav
Kolín
pátek 14.06.
16:00
MFK Trutnov
FK Čáslav
Trutnov
pondělí 10.06.
5:30
Bodensee Pokal-Bregenz-Rakousko - :
Bregenz
sobota 01.06.
10:00
FK Čáslav
FK Náchod
Čáslav
středa 29.05.
17:30
FK Čáslav
RMSK Cidlina
Čáslav
neděle 26.05.
10:00
FK Mladá Boleslav
FK Čáslav
Astonka tráva - Mladá Boleslav
neděle 19.05.
15:00
FK Čáslav
SK Sparta Kolín
Čáslav
sobota 11.05.
10:05
SK Polaban Nymburk
FK Čáslav
Nymburk,Kovanická 66
středa 01.05.
15:00
FK Čáslav
FC Hradec Králové
Čáslav
neděle 28.04.
10:00
SK Vysoké Mýto
FK Čáslav
Vysoké Mýto
sobota 13.04.
10:30
FC Sellier&Bellot Vlašim
FK Čáslav
Na Lukách,Vlašim-UMT
středa 10.04.
16:30
FK Čáslav
FK Pardubice
Čáslav
sobota 06.04.
16:30
FK Čáslav
TJ Svitavy
Čáslav
sobota 30.03.
10:00
FK Čáslav
MFK Chrudim
Čáslav
neděle 24.03.
11:00
FC Hlinsko
FK Čáslav
Chotěboř - UMT
neděle 17.03.
14:00
FK Neratovice Byškovice
FK Čáslav
Neratovice
úterý 26.02.
16:15
SK Sparta Kolín
FK Čáslav
Kolín
sobota 23.02.
10:01
FC Vysočina Jihlava
FK Čáslav
Jihlava
sobota 16.02.
10:01
FC Slovan Havlíčkův Brod
FK Čáslav
Havlíčkův Brod
neděle 10.02.
10:00
FK Čáslav
FK Viktoria Žižkov
Čáslav
neděle 27.01.
15:30
FC Tempo Praha
FK Čáslav
Praha
sobota 19.01.
12:29
SK Benešov
FK Čáslav
Benešov
sobota 17.11.
10:01
TJ Svitavy
FK Čáslav
Svitavy
sobota 10.11.
10:00
FK Čáslav
FC Hlinsko
Čáslav - UMT
sobota 03.11.
20:00
RMSK Cidlina
FK Čáslav
sobota 27.10.
10:00
FK Čáslav
MFK Trutnov
Čáslav
středa 17.10.
16:00
FK Čáslav
FK Mladá Boleslav
Čáslav
neděle 07.10.
10:00
SK Sparta Kolín
FK Čáslav
Kolín
sobota 29.09.
10:00
FK Čáslav
SK Polaban Nymburk
Čáslav
středa 19.09.
17:00
FK Pardubice
FK Čáslav
Pardubice-Dolíček
sobota 15.09.
10:00
FK Čáslav
SK Vysoké Mýto
Čáslav
sobota 08.09.
10:00
FC Hradec Králové
FK Čáslav
Hradec Králové
středa 05.09.
16:00
MFK Chrudim
FK Čáslav
Chrudim
sobota 01.09.
17:00
FK Čáslav
FC Sellier&Bellot Vlašim
Čáslav
úterý 28.08.
18:00
FK Čáslav
RMSK Cidlina
Čáslav
neděle 19.08.
15:00
FK Čáslav
FC Tempo Praha
Čáslav
neděle 12.08.
12:00
FK Neratovice Byškovice
FK Čáslav
Byškovice
sobota 02.06.
10:00
FK Čáslav
FK Náchod
Čáslav
středa 30.05.
17:00
FK Mladá Boleslav
FK Čáslav
Mladá Boleslav
středa 23.05.
17:00
FK Čáslav
SK Sparta Kolín
Čáslav
sobota 12.05.
10:00
SK Polaban Nymburk
FK Čáslav
AFK Nymburk
středa 02.05.
16:30
FK Čáslav
FK Pardubice
Čáslav
sobota 28.04.
10:00
SK Vysoké Mýto
FK Čáslav
Vysoké Mýto
čtvrtek 26.04.
17:00
MFK Trutnov
FK Čáslav
Trutnov
sobota 21.04.
10:00
FK Čáslav
FC Hradec Králové
Čáslav
sobota 14.04.
10:00
FC Sellier&Bellot Vlašim
FK Čáslav
Vlašim
neděle 08.04.
10:00
RMSK Cidlina
FK Čáslav
Hlušice
pátek 30.03.
10:00
FK Čáslav
MFK Chrudim
Čáslav
neděle 04.03.
10:00
FC Slovan Havlíčkův Brod
FK Čáslav
Havlíčkův Brod
neděle 18.02.
10:00
RMSK Cidlina
FK Čáslav
neděle 12.11.
10:00
FK Čáslav
MFK Trutnov
Čáslav - UMT
neděle 05.11.
10:00
FK Čáslav
RMSK Cidlina
Čáslav - UMT
úterý 31.10.
0:00
MFK Chrudim
FK Čáslav
Chrudim
neděle 22.10.
10:00
FK Náchod
FK Čáslav
Náchod
neděle 08.10.
10:00
SK Sparta Kolín
FK Čáslav
Kolín
sobota 30.09.
10:00
FK Čáslav
SK Polaban Nymburk
Čáslav
sobota 23.09.
10:00
FK Pardubice
FK Čáslav
Pardubice
sobota 16.09.
10:00
FK Čáslav
SK Vysoké Mýto
Čáslav
neděle 10.09.
10:00
FC Hradec Králové
FK Čáslav
Hradec Králové
čtvrtek 07.09.
0:00
Ondrášovka Cup - předkolo - :
Čáslav
sobota 02.09.
17:00
FK Čáslav
FC Sellier&Bellot Vlašim
Čáslav

Celkové pořadí týmu

1.
FC Hradec Králové
73:13
15 b
2.
FK Pardubice
50:22
15 b
3.
FK Čáslav
64:43
12 b
4.
RMSK Cidlina
46:13
12 b
5.
FK Mladá Boleslav
30:27
6 b
6.
SK Vysoké Mýto
23:37
6 b
7.
MFK Chrudim
23:22
6 b
8.
TJ Svitavy
22:43
3 b
9.
SK Sparta Kolín
20:36
3 b
10.
MFK Trutnov
19:41
3 b
11.
FC Slavia Hradec Králové
18:74
3 b
12.
FK Náchod
16:33
3 b

Milníky aktuální sezóny

KANONÝR TÝMU
nejlepší střelec - 6 gólů

Lukáš Förster