U13 Mladší žáci

ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Mladší žáci U13 přivezli z Chotěboře bronzové medaile

Mladší žáci U13  se o víkendu zúčastnili dvoudenního turnaje Chotěbořské strojírny CUP U13. V Chotěboři, kde se celý turnaj odehrával, poměřili síly s 8 kvalitními celky. Ve srovnání s těmito soupeři si naši žáci nevedli vůbec špatně a skončili na krásném 3. místě, když je o celkové prvenství připravila smolná porážka v posledním zápase s MFK Chrudim. Poslední utkání tak trochu zkazilo radost z medailového umístění, ale i tak našim svěřencům patří pochvala za vzornou reprezentaci klubu.

Až na úvodní utkání obou dnů jsem s naší předvedenou hrou více než spokojen. Ve zmíněných zápasech nám dlouho trvalo, než jsme se stačili na hřišti zorientovat, a díky tomu brzo prohrávali. Na druhou stranu se další zápasy naše hra zvedla a podobný výpadek jsme už nedopustili.  Díky tomu jsme se dokázali probojovat mezi nejlepší 4 celky turnaje a v neděli tak mohli bojovat o medailová umístění. Ve zlaté skupině jsme do posledního zápasu žhavili šance na prvenství, ale těsná porážka 1:0 s Chrudimí nás odsunula na konečné 3. místo. Z odehraných zápasů bych vyzdvihl úvodní duel zlaté skupiny se Sokolovem, ve kterém jsme dlouhou dobu prohrávali 0:1 a po celé utkání se snažili  o vyrovnání, které přišlo až v úplném závěru. Na poslední rohový kop se vrhli všichni naši hráči do vápna a krásnou hlavičkou skóroval Dominik Miláček. Radost z vyrovnávací branky měli nejen samotní hráči, ale i přítomní rodiče. Přesně pro takové momenty se fotbal hraje. Nic na tom nezmění ani skutečnost, že o dvě utkání později byly emoce opačné.  Třetí místo beru jako úspěch a když k tomu přidám ještě individuální ocenění Michala Skokana, který získal cenu za nejlepšího brankáře turnaje, můžu být s víkendovým přestavením  spokojen.

foto: P. Hájková, L. šic

1x Vrdský J.

1x Dražinovský D.

FK Čáslav - MFK Chrudim 0:1