U13 Mladší žáci

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Mladší žáci U13 přivezli z Chotěboře bronzové medaile

Mladší žáci U13  se o víkendu zúčastnili dvoudenního turnaje Chotěbořské strojírny CUP U13. V Chotěboři, kde se celý turnaj odehrával, poměřili síly s 8 kvalitními celky. Ve srovnání s těmito soupeři si naši žáci nevedli vůbec špatně a skončili na krásném 3. místě, když je o celkové prvenství připravila smolná porážka v posledním zápase s MFK Chrudim. Poslední utkání tak trochu zkazilo radost z medailového umístění, ale i tak našim svěřencům patří pochvala za vzornou reprezentaci klubu. 

Hodnocení trenéra

Až na úvodní utkání obou dnů jsem s naší předvedenou hrou více než spokojen. Ve zmíněných zápasech nám dlouho trvalo, než jsme se stačili na hřišti zorientovat, a díky tomu brzo prohrávali. Na druhou stranu se další zápasy naše hra zvedla a podobný výpadek jsme už nedopustili.  Díky tomu jsme se dokázali probojovat mezi nejlepší 4 celky turnaje a v neděli tak mohli bojovat o medailová umístění. Ve zlaté skupině jsme do posledního zápasu žhavili šance na prvenství, ale těsná porážka 1:0 s Chrudimí nás odsunula na konečné 3. místo. Z odehraných zápasů bych vyzdvihl úvodní duel zlaté skupiny se Sokolovem, ve kterém jsme dlouhou dobu prohrávali 0:1 a po celé utkání se snažili  o vyrovnání, které přišlo až v úplném závěru. Na poslední rohový kop se vrhli všichni naši hráči do vápna a krásnou hlavičkou skóroval Dominik Miláček. Radost z vyrovnávací branky měli nejen samotní hráči, ale i přítomní rodiče. Přesně pro takové momenty se fotbal hraje. Nic na tom nezmění ani skutečnost, že o dvě utkání později byly emoce opačné.  Třetí místo beru jako úspěch a když k tomu přidám ještě individuální ocenění Michala Skokana, který získal cenu za nejlepšího brankáře turnaje, můžu být s víkendovým přestavením  spokojen.

 

foto: P. Hájková, L. šic

3. místo

Chotěbořské strojírny CUP

Branky

Sobotní utkání:

FK Čáslav - Baník Sokolov 0:4

-

FC Chotěboř - FK Čáslav 1:2

1x Holý P.

1x Fajt M.

 

FK Čáslav - FK Admira Praha 4:0

1x Mužátko L.

1x Hájek T.

1x Šic M.

1x Fajt M.

 

FK Okula Nýrsko - FK Čáslav 2:4

2x Holý P.

1x Dražinovský D.

1x Šic M.

 

FK Čáslav - FK Motorlet Praha 0-0

-

 

Nedělní utkání:

MFK Chrudim -  FK Čáslav 4:3

2x Šic M

1x Holý P.

 

FK Čáslav - TJ Junior Praha 5:0

2x Šic M.

1x Honzíček F.

1x Mužátko L.

1x Vilímek. M.

 

ZLATÁ SKUPINA U13:

FK Baník Sokolov - FK Čáslav 1:1

1x Miláček D.

 

FK Čáslav - FK Motorlet Praha 2:0

1x Vrdský J.

1x Dražinovský D.

 

FK Čáslav - MFK Chrudim 0:1

Sestava

Skokan - Ondráčková, Fajt, Miláček, Vilímek, Dražinovský, Holý, Šic, Hájek, Hájková, Mužátko, Sveřepa, Houdek, Vrdský, Honzíček, Urban