U13 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Na rozloučení s prázdninami dorazili jen 'držáci'

Poslední prázdninový víkend lákal spíše k vodě než na fotbal a podle toho také ve spojení se zraněními a nemocemi vypadal v sobotu 31. srpna v Hlušicích stav hráčského kádru čáslavských ligových fotbalistů kategorie U13.

Hosté v utkání s Cidlinou Novým Bydžovem disponovali pouze jedním náhradníkem - druhým brankářem D. Hlouchem, který musel stejně jako před týdnem do pole, a tak trenér R. Zoufalý kolegiálně uvolnil na výpomoc ze svého týmu U12 J. Kunáška. A to ještě museli nastoupit zraněními 'načatí' I. Ondráčková, T. Hájek a P. Balvín. „Obvykle absence neřeším, ale tentokrát to byla opravdu síla. Omluvenek se sešlo moc,“ podotkl čáslavský kouč Luboš Hájek.

Přesto jeho svěřenci nesložili zbraně předčasně, i když hned v úvodu zápasu za dohledu rozhodčí B. Kánské dostali další 'facku': první střela, aniž by vypadala nebezpečně, skončila v jejich síti. Tato branka jako by předznamenala hlavní mínus hostujícího družstva, a sice že si opět nechali dát hodně laciných gólů. „Mít k dispozici jejich sestřih, byla by to smutná podívaná. Bohužel opakovaná slova o postavení hráčů a jejich důrazu i rychlé reakci při bránění stále nepadla na úrodnou půdu,“ poznamenal Luboš Hájek.

Hra směrem dopředu vypadala v čáslavském podání mnohem líp, ovšem i tady se našly nedostatky a možnosti k dalšímu zlepšení. „Individuální dovednosti ještě víc využít ve prospěch kolektivu a být produktivnější v zakončení,“ naznačil čáslavský trenér, jehož tým se v příštích týdnech bude muset vyrovnat s další ztrátou: P. Balvín dostal kvůli zlomenému prstu na ruce sádru.

RMSK Cidlina

RMSK Cidlina Nový Bydžov – FK Čáslav 15:6 (3:2, 6:2, 6:2),
branky a asistence Čáslavi: L. Förster (P. Holý) - 1:1, L. Förster (T. Hájek) - 3:2, T. Hájek (P. Balvín) - 6:3, P. Balvín (A. Jeřicha) - 6:4, P. Balvín (T. Hájek) - 9:5, L. Förster (bez asistence) - 13:6

Zbývající výsledky: Pardubice - Mladá Boleslav 10:1, Vlašim - Hlinsko 1:9, Náchod - Kolín, Vysoké Mýto - Svitavy (neděle 1. září od 10 hodin), Chrudim - Trutnov (neděle 1. září od 16 hodin), Žižkov - Hradec Králové (neděle 1. září od 17 hodin).

Čáslav: A. Jeřicha - D. Dražinovský, I. Ondráčková - R. Novotný, T. Hájek, L. Förster, P. Holý - P. Balvín. Průběžně střídali: D. Hlouch, J. Kunášek. Trenér: L. Hájek.

- hrací doba: 3x 30 minut, rozhodčí: B. Kánská (Hradec Králové)

Více fotografií si můžete prohlédnout ZDE.