U13 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Nakládačka od plně funkční Chrudimi stála za to

Pořádnou ostudu si uřízli čáslavští fotbalisté kategorie U13 v ligovém duelu s Chrudimí. V domácím prostředí si v neděli 22. září nechali dát sedmnáct branek a naopak žádnou nevstřelili. O rozpoložení obou týmů hodně napověděla hned první třetina.

Hosté brzy naznačili, kdo bude pánem na hřišti, a už v 6. minutě vedli o tři góly. „Po herně vydařeném zápase v Pardubicích jsme se opět vrátili k děravé obraně a dělali triviální chyby. Tentokrát se k tomu přidala i nekvalita v útoku a výsledkem byla pořádná nakládačka,“ shrnul čáslavský trenér Luboš Hájek. Jednou se domácí celek dokonce poslal dobrovolně minimálně na minutu do oslabení, když R. Novotný opustil hřiště, aniž by dostal nějaký pokyn.

Chrudim hrála opravdu moc dobře a podala velice kompaktní a bezchybný výkon, nicméně čáslavští hráči jí to svým bojácným a odevzdaným výkonem hodně usnadnili. Například brankář A. Jeřicha si kolikrát musel připadat jako sám voják v poli. Markantní to bylo v 34. minutě, kdy po chyceném pokutovém kopu následně zlikvidoval ještě další dvě penaltové dorážky, aniž by některý z jeho spoluhráčů stačil zareagovat.

„Velmi vypovídající obrázek naší defenzivní činnosti. Jen přihlížet a spoléhat na druhé,“ zlobil se Luboš Hájek. „Všichni se na to vyprdli. Byla to škoda všechno,“ přidal se Antonín Jeřicha. Ani v útoku se Čáslav nevyznamenala. Žádná ze šancí neskončila gólem, protože domácí tým si nedokázal poradit třeba s přečíslením tři na jednoho.

D. Dražinovský a I. Ondráčková stejně jako před týdnem vypomohli čáslavskému kolektivu U12, který Chrudimi podlehl těsně 5:6. Jednu z branek vstřelil D. Dražinovský.

MFK Chrudim

FK Čáslav – MFK Chrudim 0:17 (0:8, 0:3, 0:6)

Zbývající výsledky: Mladá Boleslav - Žižkov 10:2, Hlinsko - Vysoké Mýto 4:2, Vlašim - Náchod 2:2, Kolín - Pardubice 4:16, Svitavy - Trutnov 1:1, Hradec Králové - Cidlina Nový Bydžov 12:4.

Čáslav: A. Jeřicha - M. Resl, T. Hájek - M. Vilímek, V. Koryčánek, L. Förster, R. Novotný - P. Balvín. Průběžně střídali: L. Jeřábek, A. Gaspri, T. Nesládek, M. Tlustý. Trenér: L. Hájek.

- hrací doba: 3x 30 minut, rozhodčí: T. Volenec (Vlkaneč)

Více fotografií si můžete prohlédnout ZDE a ZDE. Reportáž z pohledu soupeře najdete ZDE.