U13 Mladší žáci

Nepovedený domácí zápas

Hlinsko přijelo do Čáslavi s malým počtem hráčů, ale s velkým odhodláním ukázat proč se pohybuje v horních patrech tabulky. Od začátku zápasu domácí zaostávali v soubojích jeden na jednoho a v pohybu bez míče. Hosté stále měli jednoho hráče v pohybu, který se nabízel, že chce míč.

Vedení hostů o dvě branky nevypadalo nějak tragicky. Ve druhé i třetí třetině se podařilo domácím zkorigovat vždy na rozdíl jedné branky, ale hosté vždy po pár minutách odskočili znovu do dvoubrankového vedení, které si pohlídali až do závěru zápasu.

Nikomu z našich hráčů se v tomto zápase moc nedařilo, těžko vybírat hráče, který v našich řadách vynikal.