U13 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Poctivý výkon v Pardubicích

V okleštěné sestavě, pouze s 10 hráči do pole, jsme sehráli další utkání, tentokrát na půdě Pardubic.

V okleštěné sestavě, pouze s 10 hráči do pole, jsme sehráli další utkání, tentokrát na půdě Pardubic (Chyběli: Míšek, Moc, Shablystyy, Novák, Hruban). Navíc někteří, z těch co nastoupili také nebyli úplně zdraví, takže jsme očekávali velmi těžké utkání, zejména po fyzické stránce. Nicméně průběh utkání ukázal, že při dodržování základních taktických principů a dokud síly stačí, lze hrát i s fotbalově vyspělým soupeřem, jakým Pardubice určitě jsou. Takto to fungovalo první dvě třetiny, kdy jsme dobře dostupovali soupeře, nenechávali jsme se obcházet 1:1, zachytávali jsme náběhy za obranu, měli dobré poziční postavení a zároveň jsme byli i nebezpeční směrem dopředu, kde jsme dokázali přejít 1:1, zakombinovat, zakončit akci střelou i mít několik pěkně zahraných standartek. Bohužel v poslední třetině došly síly a Pardubice toho dokázaly využít ke vstřelení 3 branek a utkání rozhodnout. Kluky a Radku určitě chválíme za poctivý výkon a teď je potřeba dát se do kupy tak, abychom s Nymburkem nastoupili zdravotně v plné síle.

Fotky z utkáníhttps://chesssendrazice.rajce.idnes.cz/U13_-_Pardubice_-_Caslav/

FK Pardubice

FK Pardubice - FK Čáslav 6:2 (2:1,1:1,3:0)

branky: Varga 2