U13 Mladší žáci

ONLINE SEMINÁŘ pro rodiče čáslavské mládeže

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Postup do kvalifikačního kola Ondrášovky

Čáslavské U13 se podařilo z předkola postoupit do hlavního kvalifikačního kola Ondrášovky Cup.

V konkurenci 8 týmů, zejména z Moravy, obsadili Čáslavští konečné 2. místo, které zaručuje postup. Ve všech utkáních v turnaji jsme byli vždy aktivnějším, útočnějším týmem, který dobýval obranu soupeře. Bohužel koncovka a proměňování příležitostí stálo kluky vítězství v turnaji. Asi nejlepší utkání turnaje jsme sehráli s vítězem čáslavského předkola Svratkou Brno, k čemuž aktivní hrou přispěl i soupeř. V tomto utkání kluci 2 gólovky využili, a když je při několika příležitostech soupeře podržel vynikající Tomáš Kubín v brance, po zásluze vyhráli.

Ondrášovka Cup - předkolo

FK Čáslav - Velká Bíteš 3:0

branky: Hlouchová 2, Ondráček

FK Čáslav - Přelouč 0:0