U13 Mladší žáci

ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Přátelský duel se Slavií skončil remízou

Mladší žáci v rámci soustředění odehráli přátelské utkání s celkem SK Slavia Praha. S věkově o ročník mladším ale velmi kvalitním soupeřem odehráli vyrovnané utkání, na jehož konci jsme se mohli těšit z výsledku 7:7. V dresu soupeře se představil čáslavský odchovanec František Rajchman, který do pražského klubu přestoupil v polovině uplynulé sezóny a v jejich řadách se neztratil. Z důvodu vysokých teplot a náročného týdenního programu byl čas utkání zkrácen na 3x25 minut.

Po méně podařené první třetině, kdy jsme prohrávali 4:1, jsme dokázali naší hru zvednout a soupeři se vyrovnat. Po zbytek zápasu jsme byli bojovnějším mužstvem a po zásluze se nám podařilo skóre vyrovnat. Za kvalitní herní kombinace a množství gólových situací bych chtěl pochválit Marka Šice a Davida Dražinovského, všem hráčům pak patří pochvala za vysoké nasazení.

SK Slavia Praha

3x D. Dražinovský

1x M. Šic

1x J. Vrdský