U13 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Přidanou hodnotu měl Žižkov v rohových kopech

Tak trochu v opačném gardu než před týdnem ve Svitavách odehráli další ligový duel čáslavští fotbalisté kategorie U13. Proti Žižkovu v neděli 20. října výborně začali, snažili se, bojovali, ovšem s přibývajícím počtem neproměněných šancí se jejich elán vytrácel.

Střelecká impotence a laciné inkasované branky, to je v poslední době ten největší rozdíl mezi čáslavskými mladšími žáky a jejich soupeři. Hosté z Prahy navíc přidali velmi dobře zahrané rohové kopy, z kterých vytěžili dobrou polovinu všech svých gólů.

„Sráží nás neefektivita v koncovce, potýkáme se s nízkou produktivitou a na druhou stranu pořád inkasujeme laciné góly z předbrankového prostoru, kde by koncentrace hráčů měla být maximální. Na to, že jsme se utkali se sousedem v tabulce, byl výsledkový rozdíl až moc velký,“ sdělil čáslavský kouč Luboš Hájek.

„Hráli jsme dobře, ale nedávali jsme šance, chybovali jsme v obraně a nehlídali jsme si hráče,“ potvrdil trenérova slova jeden z jeho svěřenců Anton Gaspri.

Zlepšit defenzivní činnost by Čáslav měla co nejrychleji, protože jejím dalším soupeřem bude Kolín. A ten jí v nedávném druhém předkole Ondrašovka Cupu stihl vstřelit za dvacet minut šest gólů! „Zatím mám stále problém vůbec najít optimální složení obrany, která by byla ochotná svědomitě plnit stanovené úkoly, samozřejmě ve spolupráci s celým týmem,“ přiznal Luboš Hájek.

FK Viktoria Žižkov

FK Čáslav – FK Viktoria Žižkov 2:9 (1:2, 0:3, 1:4),
branky a asistence Čáslavi: M. Resl (V. Koryčánek) - 1:0, R. Novotný (bez asistence) - 2:9

Zbývající výsledky: Vlašim - Chrudim 0:17, Náchod - Pardubice 3:10, Hradec Králové - Trutnov 7:2, Cidlina Nový Bydžov - Vysoké Mýto 2:2, Kolín - Svitavy 3:1, Hlinsko - Mladá Boleslav 3:10.

Čáslav: A. Jeřicha - T. Hájek, D. Dražinovský - R. Novotný, V. Koryčánek, L. Förster, P. Balvín - M. Resl. Průběžně střídali: I. Ondráčková, A. Gaspri, T. Nesládek, N. Levinská. Trenér: L. Hájek.

- hrací doba: 3x 30 minut, rozhodčí: J. Kučera (Čáslav)

Více fotografií si můžete prohlédnout ZDE.