U13 Mladší žáci

Příprava v Kolíně

aké kategorie U13 má za sebou první přípravné utkání. V Kolíně se utkali s místním týmem. V 1. třetině byla na týmu patrná nerozehranost a agresivní Kolínští toho dokázali využít a vstřelili 3 branky. Od 2. třetiny kluci zlepšili organizaci hry, hru vyrovnali, ale nedokázali jsme být nebezpeční v předbrankovém prostoru. Ve 3. třetině se toto zlepšilo vysunutím Tomáše Rolence na hrot, z čehož jsme vytěžili 2 branky + další příležitosti, které volaly po gólu. Nicméně vyrovnat se nepodařilo, naopak po několika zbytečných ztrátách, patrně i vlivem únavy z fyzicky náročné hry ve 2. a 3. třetině, jsme v posledních 10 minutách 3x inkasovali do otevřené obrany. Jedeme dál, letní příprava nabírá na obrátkách, pokud budou kluci na tréninku tvrdě makat, bude docházet k hernímu zlepšení a pak přijdou i výsledky.