U13 Mladší žáci

ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Prohra v generálce na ligu

Generálka před nadcházející sezonou se hráčům FK Čáslav, kategorie U12, nevydařila. V posledním přípravném utkání podlehli na domácím hřišti soupeři z Chrudimi vysoko 13:3. V první třetině ještě naši hráči dokázali protihráčům vzdorovat a jednalo se o relativně vyrovnanou hru. V dalším průběhu zápasu už byl soupeř dominantní, jak v herních kombinacích tak v pohybu. Naši kluci s ním zkrátka nedokázali udržet tempo.

Zápas jsme absolutně nezvládli. Měřítko snese jen první třetina, kde jsme se v úvodu dokázali dostat do vedení, a pak chvílemi Chrudim přehrát. To bylo ale z naší strany vše, druhá a třetí třetina patřila hráčům z Chrudimi. Chrudimští se jednoduše dostávali do šancí a řadu z nich dokázali proměnit. Výsledkem pak byla prohra 3:13. Bez pohybu a snahy s nepříznivým výsledkem něco udělat neuspějeme ani v ligové soutěži. Doufám, že se hráči z dnešního zápasu poučí a v neděli proti Kolínu to bude úplně jiný výkon. Přece jen bych vyzvedl jednoho hráče, a to Mikuláše Hodka, který se po celou dobu snažil a v pohybu se dokázal hráčům z Chrudimi vyrovnat. Mikuláš je hráč  Golčova Jeníkova, a v zápasech, které za nás odehrál, se jevil více než dobře.

foto: P. Hájková

MFK Chrudim

1x Šic M.

1x Honzíček F.