U13 Mladší žáci

Prohra v Pardubickém Dolíčku

Pardubice - Čáslav 11:4 (4:3, 4:1, 3:0)

Vstup do utkání s lídrem soutěže se opravdu povedl. Domácí tým jsme dostali pod tlak v prvních patnácti minutách jsme sedmkrát vážně ohrozili branku soupeře.

4. minuta Paták hlavou prodloužil na Čertka a ten otevřel skóre zápasu 0:1.

6. minuta domácí srovnali na 1:1, nám všem dobře známý střelec Kolína "Pěna"

8. minuta Rais vybojoval míč a sám zakončil 1:2

14. minuta Patákovu hlavičku brankař pouze vyrazil, ale Vejrostovu dorážku už nestíhal          1:3

Od tohoto okamžiku začala slavit úspěch trpělivá kombinace domácích a nám se nedařilo včas přistupovat k hráčům.

Obrat na 4:3 byl dokonán v závěru první třetiny hezkým slalomem mezi našimi hráči.

Ve druhé a třetí třetině domácí zkvalitnili hru jeden na jednoho.

My jsme zápas nevzdali, což si zaslouží pochvalu, ale znovu se nám na kopačky vrátila střelecká nemohoucnost, která nás provází od začátku soutěže.