U13 Mladší žáci

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!
FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

Remíza na Tempu

Zápas dvou útočně laděných týmů skončil remízou. Po celý zápas si hosté udržovali mírnou převahu a jeden až dvoubrankový náskok. V závěru domácí vše vsadili na útok, dokázali vstřelit dvě branky v závěrečných pěti minutách  a srovnat skóre. 

Hodnocení trenéra

Všichni hráči v zápasu dostali velký časový prostor aby ukázali co v nich je. Dařily se nám útočné kombinace a přesné zakončení. 

Holý vystihl přihrávku domácích a z velké vzdálenosti bez přípravy přeloboval gólmana. Paták našel místečko u tyče po nahrávce od Čerteka. Resl povodil dva obránce a skóroval. Asi nejhezčím momentem byl Švandův centr, který z "voleje" zakončil Zavadil. Hybler po několika klličkách prostřelil brankaře. Roček si odskočil z brány do útoku a dokázal se brankově prosadit. Poslední branku dal aktivně hrající Resl po centru Švandy. 

Samozřejmě, že vše v zápasu nebylo jen dobré a poozitivní. Fauly a omluva za ně patří k fotbalu. Přehnaně dlouhé omlouvání využili domácí k rychlé rozehrávce a vstřelení branky. 

Druhý darovaný gól přišel po zdlouhavém střídání našich v té době brankařů. 

V závěrečných pěti minutách jsme předvedli několik nedůrazných zákroků v obraně. Dvě obdržené branky byly tak trochu kaňkou za dobrým výkonem. 

V penaltovém rozstřelu jsme zvítězili, ale přístup některých jedinců je zarážející. 

Zrovna tak "velký hlad", který padl na některé hráče po odehraném zápase. 

7 : 7

FC Tempo Praha

 

FK Čáslav

Branky

Resl 2, Holý, Paták, Zavadil, Hybler, Roček

Sestava

Roček, Růžička - Čertek, Hybler, Koryčánek, Paták, Píška, Rais, Resl, Šolta, Švanda, Vančura, Vondra, Zavadil, Holý, Vejrosta