U13 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

S hradeckými 06 nerozhodně

Do utkání jsme vstoupili výborně, kluci hýřili pohybem, využívali svou fyzickou převahu nad mladším soupeřem a brzy vedli 3:0. Ve 2. třetině se karta obrátila, kluci z Hradce výrazně zlepšili pohyb a my jsme naopak začali hřiště vyklízet. Výsledkem byl po 2. třetině stav 5:5. V poslední třetině, po osprchování zavařených hlav, jsme se vrátili do utkání a vypadalo to tak, že kdo dá gól, utkání vyhraje. Nás však při příležitostech Hradce několikrát výborně podržel Tomáš Kubín, naše slibné akce pak buď skončili nepřesným zakončením nebo též na hradeckém brankáři. Proto remíza. Pochvala pro kluky za velikou dřinu.

FC Hradec Králové

Míšek 2, Roubíček, Rolenec, Jasanský

Kubín - Rolenec, Ondráček, Šusta, Varga, Strnad, Jasanský, Miřátský, Roubíček, Míšek, Moc, Houfek