U13 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

S Nymburkem vítězně

Duel s Nymburkem zvládla třináctka i v početním oslabení.

Utkání s Nymburkem nabídlo trochu jiný herní styl, než kterým jsme se prezentovali v předchozích utkáních - kluci museli daleko více dobývat zavřevnou obranu soupeře a zároveň být pozorní v zachytávání rychlých protiútoků. Tento způsob je také daleko náročnější na kvalitu dovedností, výběr místa, rychlost provedení, myšlení. Někteří se s tím dokázali vyrovnat lépe, někteří hůře. Pěkné utkání odehrál Ben Spáčil, kterého jsme si (s Dominikem Šoltou), zapůjčili z 2006. Dokázal řídit hru, byl silný na míči a svým zakončením nebezpečný pro soupeře. S velkou chutí odehráli utkání Filip Moc a Pavel Fojtů, v obranné fázi vynikal Adam Houfek, který nejen konstruktivně zastavoval akce soupeře, ale dokázal i kvalitně zakládat útočné akce a na konci utkání se odměnil i vstřelenou brankou. Branek možná mohlo být daleko více, ale jsme pokorní, víme, kde nás "tlačí bota" a kde jsme naopak silní. Vítězství určitě všechny těší a zároveň určitě zvyšuje tolik potřebnou sebedůvěru do dalších utkání.

SK Polaban Nymburk

FK Čáslav - Polaban Nymburk 5:1 (1:0,1:0,3:1)

branky: Moc 2, Spáčil, Houfek, Šusta

Kubín - Šusta, Houfek, Ondráček, Fojtů, Spáčil, Moc, Varga, Miřácký, Šolta, Strnad