U13 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Smutné pravidlo platilo také s Vysokým Mýtem

Že vyhrát úvodní třetinu neznamená pro konečný výsledek vůbec nic, se v neděli 8. září přesvědčili čáslavští fotbalisté kategorie U13 v ligovém duelu s Vysokým Mýtem. Závěrečný účet totiž vyzněl pro hosty, kteří rozdílový náskok zaznamenali v prostředním dějství.

Právě druhá půlhodina rozhodla. Zatímco soupeř v té době své šance neomylně proměňoval, domácímu týmu dělala koncovka problémy. Přitom hlavně špílmachr T. Hájek svými průnikovými přihrávkami několikrát vybídl spoluhráče ke vstřelení branky, ale například L. Förster už svou gólovou sbírku nerozšířil a neuspěli třeba ani D. Němec a P. Balvín.

Nejlepší hru předvedla Čáslav v první třetině, kdy dvakrát dorovnala náskok Vysokého Mýta, aby těsně před přestávkou M. Resl krásnou technickou střelou z přímého kopu poslal svůj celek do vedení. Psychická vzpruha do zbytku zápasu to ale nebyla, protože v rozmezí 34. a 77. minuty se hosté radovali ze šestigólové šňůry.

Je zajímavé, že stejným výsledkem skončilo i dubnové ligové utkání obou protivníků, tehdy ještě v kategorii U12, a dokonce i třetiny měly ve Vysokém Mýtě dost podobný průběh - 1:1, 5:1, 3:2. „Už je to takovým naším pravidlem, že rozehrajeme dobrý zápas a pokaždé ho blbě skončíme,“ zalitoval kapitán čáslavského týmu Tomáš Hájek.

SK Vysoké Mýto

FK Čáslav – SK Vysoké Mýto 4:9 (3:2, 0:5, 1:2),
branky a asistence Čáslavi: V. Koryčánek (bez asistence) - 1:1, L. Förster (V. Koryčánek) - 2:2, M. Resl (přímý kop) - 3:2, P. Holý (P. Balvín) - 4:8

Zbývající výsledky: Mladá Boleslav - Chrudim 4:2, Svitavy - Pardubice 2:10, Trutnov - Žižkov 5:2, Kolín - Cidlina Nový Bydžov 3:5, Hradec Králové - Vlašim 16:2, Hlinsko - Náchod 9:1.

Čáslav: A. Jeřicha - M. Resl, D. Dražinovský - M. Vilímek, T. Hájek, L. Förster, R. Novotný - V. Koryčánek. Průběžně střídali: P. Holý, L. Jeřábek, P. Balvín, I. Ondráčková, D. Němec. Trenér: L. Hájek.

- hrací doba: 3x 30 minut, rozhodčí: J. Volenec (Vlkaneč)

Více fotografií si můžete prohlédnout ZDE.