U13 Mladší žáci

ONLINE SEMINÁŘ pro rodiče čáslavské mládeže

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Sparťanky zakončily soustředění v Čáslavi prohrou

Možnost zahrát si s dívkami pražské Sparty využili po roce čáslavští ligové fotbalisté kategorie U13. Celku z hlavního města České republiky tím vyvrcholilo zhruba týdenní soustředění ve sportovním areálu Vodranty. A domácí hráči měli ve čtvrtek 27. února soupeřkám co vracet.

O rok starší sparťanky před rokem vyhrály 8:2 a také jejich mladší kolegyně se pustily do čáslavského protivníka bez bázně a hany. Velmi vyrovnané utkání se muselo divákům líbit. Pražandy byly lepší na míči, svěřencům trenéra L. Hájka se zase více dařila kombinace. Na obou stranách bylo k vidění také dost šancí, i když dlouhou dobu bez gólového efektu.

Po bezbrankovém první poločase se krátce po rozehrání druhé půle ujala Sparta vedení, ovšem s přibývajícími minutami se na jejích hráčkách začala přece jen projevovat únava z náročného programu soustředění. A když čáslavští fotbalisté skóre R. Novotným vyrovnali a za pět minut byli díky ukázkové kombinační akci s gólovou tečkou M. Vilímka blíže vítězství, neměla už děvčata z Letné síly na výsledkový zvrat. Třetí branka L. Jeřábka pak už byla 'poslední kapkou'.

Také čáslavský tým měl početné zastoupení dívek, když tentokrát nastoupily hned čtyři: I. Ondráčková, E. Panýrková, N. Levinská a L. Hájková. Vůbec poprvé oblékl dres nováček P. Tešlár.

AC Sparta Praha B

FK Čáslav – AC Sparta Praha dívky 3:1 (0:0),
branky a asistence Čáslavi: R. Novotný (M. Vilímek) - 1:1, M. Vilímek (T. Hájek) - 2:1, L. Jeřábek (M. Vilímek) - 3:1

Čáslav: A. Jeřicha - I. Ondráčková, D. Dražinovský - R. Novotný, M. Vilímek, T. Hájek, L. Jeřábek - P. Balvín. Střídali: E. Panýrková, N. Levinská, L. Hájková, P. Tešlár. Trenér: L. Hájek.

- hrací doba: 2x 30 minut, rozhodčí: L. Hájek (Malín)

Více fotografií si můžete prohlédnout ZDE.