U13 Mladší žáci

ONLINE SEMINÁŘ pro rodiče čáslavské mládeže

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Třináctce ve třetí třetině došel dech

V neděli dopoledne nastoupili mladší žáci k dalšímu ligovému utkání doma proti Cidlině. První dvě třetiny zápasu byly víceméně vyrovnané. Ačkoliv naši mladíci prohrávali, měli šance výsledek zvrátit ve svůj prospěch. Ve třetí třetině ale došly našemu týmu síly. Během pár minut jsme dostali tři laciné branky a bylo po zápase. Výsledek vypadá nekompromisně, ale rozhodně se o tak jednoznačné utkání nejednalo.

V první třetině to byl boj o každý metr hřiště. Bohužel jsme dostali 3 laciné branky, a tak jsme po první části zápasu prohrávali 1:3. Druhá třetina byla herně mnohem vyrovnanější. I přes to, že jsme si vypracovali řadu šancí, však branka nepadla. V poslední přestávce jsem hráčům kladl na srdce, ať pokračují v aktivní hře jako tomu bylo ve druhé třetině a jsou trpěliví v čekání na branku. Zůstalo jen u slov. Špatnou rozehrávkou malou domů jsme dovolili soupeři odskočit na 3 branky. To naší psychice nepomohlo, naopak, díky tomu už jsme se nedokázali do zápasu dostat. Do konce utkání jsme dostali ještě pět branek a byl z toho z našeho pohledu velmi nepříznivý konečný výsledek 2:9. Po zápase jsem na hráče důrazně apeloval, že se každé utkání hraje do konce, za každé situace, a nemůžeme koncovku takto vypustit.

RMSK Cidlina

1x Kovář P.

1x Vrdský J.

Skokan - Ondráčková, Procházka, Fajt, Mužátko, Klinkáček, Urban, Kovář, Vilímek, Dražinovský, Vrdský, Šic