U13 Mladší žáci

ONLINE SEMINÁŘ pro rodiče čáslavské mládeže

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Třináctka po většinu utkání vedla, i přesto odjela z Pardubic s prázdnou

Ve středu odpoledne předehrávali mladší žáci U13 utkání 6. kola v Pardubicích. Po minulém nevydařeném zápase s RMSK Cidlinou měli co napravovat a dá se říct, že svůj nepovedený výkon z neděle napravili. Ačkoliv hráli s velice silným soupeřem, který atakuje čelo ligové soutěže,  po většinu  utkání vedli. O vítězství přišli pár minut před koncem, kdy nevydrželi velký nápor domácích.

Hráči mě opět přesvědčili, že dokážou odehrát vyrovnané utkání s  jakýmkoliv soupeřem. Na hřišti dnes všichni předvedli zodpovědný a bojovný výkon. Dokázali  jsme využít každého zaváhání soupeře, a díky tomu po většinu utkání vedli. V poslední části nás hráči Pardubic přece jen začali přehrávat, snažili jsme se tlak ustát, ale to se nám bohužel nepodařilo. V posledních minutách utkání jsme obdrželi dvě branky a díky tomu jedeme z Pardubic s prázdnou. I přes porážku můžeme být s předvedenou hrou spokojeni. Mrzí mě pouze zranění Marka Šice, který nastoupil do zápasu přes bolest. Zranění ho značně limitovalo. Nebýt toho, potrápili bychom obranu soupeře mnohem víc a lepší by podle mého byla i koncovka zápasu. Doufám, že zranění nebude vážnějšího charakteru, a Mára bude moci v příštích zápasech nastoupit.

FK Pardubice

2x Kovář P.

2x Šic M.

1x Dražinovský D.