U13 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Týmový výkon nesl ovoce v úvodním utkání s Vlašimí

Solidní týmový výkon dovedl čáslavskou U13 k prvnímu vítězství v novém ročníku žákovské ligy.

Po komplikacích v letní přípravě, kdy někteří hráči onemocněli, zranili se, odešli do jiných klubů nebo měli odtrénováno pouze pár tréninkových jednotek, nikdo nedokázal předjímat, jak bude vypadat úvodní utkání v soutěži. Všichni ale k utkání přistoupili velmi dobře, tým zkušeně "táhla" čtveřice Hlouchová, Míšek, Moc, Houfek, a když se i ostatní přidali (Kubín, Ondráček, Fojtů, Strnad - velmi dobrý individuální výkon), viděli diváci velmi pěkné akce s gólovými příležitostmi na konci. Po hříchu největší slabinou bylo, i přes 10 vstřelených branek, právě zakončení pěkně rozjetých akcí, i když některé branky byly výstavní (Hlouchová, Míšek, Moc). Varováním je poslední třetina, ve které jsme polevili a dovolili soupeři dostávat se průnikovými přihrávkami za naší obranu, ze kterých dokázal skórovat a třetinu vyhrát. Věřím, že vítězství kluky psychicky uklidní a motivuje k další intenzivní soustavné práci v tréninku.

FC Sellier&Bellot Vlašim

FK Čáslav - SB Vlašim 10:4 (3:0, 6:1, 1:3)

branky: Míšek 4, Moc 3, Hlouchová 2, Novák 1

Kubín - Houfek, Ondráček, Fojtů, Hlouchová, Moc, Míšek, Strnad, Varga, Roubíček, Novák, Miřácký