U13 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Utkání s Chrudimí ukázalo charakter týmu

Vyrovnané utkání s kvalitním soupeřem dokázali kluci zlomit ve svůj prospěch dvěma brankami v poslední třetině, na které soupeř neměl odpověď.

Do utkání jsme vstupovali s cílem zaměřit se každý individuálně na své dovednosti a úkolem co největší vzájemné podpory při řešení herních situací bez tlaku na výsledek. Tato strategie klukům vycházela. Dovolím si tvrdit, že v 1. a 3. třetině jsme byli lepším týmem, ve 2. třetině nás soupeř sice dostal pod tlak, ale své příležitosti zúročit nedokázal. Pozitivem byla i vnitřní soudržnost týmu a chuť zlomit v poslední třetině utkání, i přes úbytek fyzických sil, ve svůj prospěch. To je výborná vlastnost a jen tak dál.

MFK Chrudim

Míšek 2, Ondráček, Rolenec

Kubín - Rolenec, Ondráček, Růžička, Roubíček, Míšek, Houfek, Varga (C), Šusta, Jasanský, Miřácký