U13 Mladší žáci

Vedoucí tým jsme řádně potrápili

Čáslav - Pardubice 3:7 ( 1:2, 1:2, 1:3)

Pardubice vedou s náskokem skupinu D ČLŽ U13. Jejich hráčská i herní kvalita byla po celý zápas zřejmá. Domácí podali nebojácný výkon podpořený chutí hrát a bojovat. Díky tomu dlouho silnému soupeři vzdorovali.

Začátek zápasu patřil Pardubicím, ale ani jedna jejich šance nebyla proměněna. Jak na to, ukázal Vančura po přihrávce od Čerteka. Pohrál si s obranou i brankářem a poslal nás do vedení. To však netrvalo dlouho. Hosté rychle otočili stav zápasu. Vyrovnat se nám podařilo, když Rais vyslal Čerteka a ten se podél gólmana nemýlil.

Ani mírný náskok soupeře v průběhu zápasu naše kluky nedeprimoval, stále se snažili o útočný fotbal. Výsledkem byla třetí branka. Autové vhazování Raise perfektně převzal Hybler a přehodil gólmana hostů.

Celý tým si zaslouží velkou pochvalu za předvedený výkon. Velký zápas odehrál Pavel Píška. Hráčům soupeře stačil rychlostně, měl hodně úspěšných obranných zákroků a celý zápas odehrál s minimálním střídáním.

Jak to viděl soupeř:

Hodnocení zápasu:

Hned od začátku zápasu se nám podařilo vytvořit si několik slibných šancí, které skončily tesně vedle branky soupeře. V 5. minutě nám utekl Vančura, který si perfektně poradil s naší obranou a otevřel skóre na 1:0. Nás to však nepoložilo! Za malý moment vyrovnal Adam Valenta střelou pod břevno. O vedoucí branku se za 7.minut postaral Tomáš Pěnkava, který utekl po křídle. Soupeř však neustále "kousal", vytvářel si několik zajímavých šancí a po chvilce zase vyrovnal. Ve druhé třetině náš "brankostroj" odstartovala nádherná branka Matěje Kobery. O další branky se potom postarali Matěj Rek, Kuba Kaufman a Tomáš Pěnkava. Rádi bychom touto cestou pochválili soupeře, který předvedl skvělý výkon.