U13 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Vítězná bitva s Vysokým Mýtem

Velmi vyrovnaný souboj přineslo další utkání v žákovské lize. Soupeřem bylo Vysoké Mýto.

Utkání se odvíjelo v určitých vlnách, kdy jeden nebo druhý tým dokázal na delší časový úsek zatlačit soupeře na vlastní obrannou polovinu a bylo jen otázkou, kdo z toho vytěží i branky. My jsme výborným způsobem sehráli zejména 2. třetinu, kdy se všichni kluci velmi dobře zapojovali do útočných akcí a dokázali být nebezpeční pro branku soupeře. Rozdílovým hráčem se znovu ukázal Štěpán Míšek, který nejenže připravil 2 branky pro Filipa Moce, ale i skvěle bránil a odměnou mu byl vítězný gól ve 3. třetině po dorážce "dělovky" od Tomáše Rolence. Vyzdvihnout bych ale tentokrát chtěl celý tým, protože kluci skvěle bojovali a každý svým dílem přispěl k celkovému dojmu ze hry i výsledku.

Fotky z utkáníhttps://chesssendrazice.rajce.idnes.cz/Vysoke_Myto_U13/

SK Vysoké Mýto

FK Čáslav - Vysoké Mýto 4:3 (0:1, 3:0, 1:2)

branky: Moc 2, Míšek, Miřácký