U13 Mladší žáci

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Vítězný zápas v Cidlině

RMSK Cidlina  - Čáslav 5:8 (1:2, 1:3, 3:3)

RMSK Cidlina se představila v domácím prostředím jako velmi kvalitní tým, který od začátku zápasu hýřil svižnějším pohybem, aktiivtou i fotbalovostí. Jen v jedné dovednosti trochu zaostávalo. Kvalitní a efektivní zakončení. Stejná dovednost, která čáslavský tým trápila od začátku této sezóny. 

Domácí šli do vedení, ale dvě přihrávky Koryčánka zužitkovali nejprve Vančura a pak Čertek. Díky tomu první třetina skončila 1:2.

Ve druhé třetině se podařilo navýšit skóre na 2:5. Určitě hezký fotbalový moment přišel při nepřímém trestném kopu na domácí bránu. Vančura přesně rozehrál proti noze Patáka a ten vymetl pavučiny v pravém rohu domácí brány. 

Na začátku třetí třetiny zachytil Roček rozehrávku a přehodil gólmana domácích. Hned na to dal po další nahrávce Koryčánka svoji druhou branku Paták.

Vše vypadalo, že o výsledku je rozhodnuto, ale neúnavní domácí hráči dokázali vstřelit tři branky a zkorigovat skóre na přijatelnější rozdíl. 

Hodnocení trenéra

Všichni hráči podali velmi zodpovědný výkon a u všech je vidět určitý posun směrem vzhůru, což těší celý realizační tým

5 : 8

RMSK Cidlina

 

FK Čáslav

Branky

Vančura (Koryčánek), Čertek (Koryčánek), Vančura, Čertek (Šolta), Paták (Vančura), Roček, Vančura (Čertek)

Sestava

Beránek, M. Málek - Bureš, Čertek, Koryčánek, L. Málek, Paták, Píška, Roček, Šolta, Švanda, Vančura, Vejrosta, Vondra, Zavadil