U13 Mladší žáci

ONLINE SEMINÁŘ pro rodiče čáslavské mládeže

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Výpomoc Golčovu Jeníkovu měla gólovou váhu

Proti starším žákům z Golčova Jeníkova spojili v neděli 16. února síly ligoví fotbalisté Čáslavi kategorie U13 a U12. Dokonce jim i vypomohli, protože čtvrtý tým okresního přeboru na Havlíčkobrodsku přijel pouze v sedmi. Tři různí domácí hráči tak v každé třetině změnili dres.

V utkání bohatém na góly dokázali hosté držet ofenzivní krok do stavu 6:5, potom už Čáslav výsledkově odskočila a neměla problém dosáhnout výrazného vítězství 17:7. Zatímco domácí celek se směrem dopředu snažil o kombinační hru, Golčův Jeníkov se spoléhal na brejky.

Čáslavští hráči se docela často nechali unést útočnou hrou a zapomněli bránit. Když se pak soupeř dostal pomocí nakopávaných míčů dopředu, měl brankář A. Jeřicha hned práce dost. „Postrádal jsem větší zodpovědnost v defenzivní činnosti,“ potvrdil čáslavský trenér Luboš Hájek. „Naopak se mi líbilo, že jsme se nezalekli výškové převahy a i proti urostlým hráčům se snažili o kombinační fotbal už od vlastního pokutového území,“ dodal.

Golčův Jeníkov si mohl posily z domácího týmu jenom pochvalovat, protože přispěly hned k pěti ze sedmi vstřelených gólů. V cizím dresu se jednou prosadili R. Novotný, P. Balvín, M. Tlustý a dvakrát L. Jeřábek.

Přípravné utkání se konalo den po plese FK Čáslav ve stylu benátského karnevalu, na němž byli ve společenském sále hotelu Grand do All-Stars 7+1 mladších žáků za rok 2019 zařazeni: B. Bednář, D. Dražinovský, M. Fajt, L. Förster, J. Procházka, F. Rajchman, M. Šic a M. Vilímek.

TJ Sokol Golčův Jeníkov

FK Čáslav – TJ Sokol Golčův Jeníkov 17:7 (4:2, 5:3, 8:2),
branky a asistence Čáslavi: D. Dražinovský (M. Šic) - 1:0, M. Šic (L. Jeřábek) - 2:0, P. Balvín (M. Tlustý) - 3:0, M. Tlustý (M. Vilímek, D. Dražinovský) - 4:2, M. Šic (bez asistence) - 5:4, M. Tlustý (M. Šic) - 6:4, P. Kovář (bez asistence) - 7:5, M. Tlustý (M. Šic) - 8:5, M. Šic (M. Tlustý) - 9:5, L. Jeřábek (P. Balvín) - 10:6, P. Balvín (bez asistence) - 11:6, M. Vilímek (bez asistence) - 12:6, P. Balvín (bez asistence) - 13:6, P. Kovář (M. Fajt) - 14:6, F. Rajchman (R. Novotný) - 15:7, M. Fajt (bez asistence) - 16:7, F. Rajchman (M. Vilímek) - 17:7

Čáslav: A. Jeřicha - D. Miláček, M. Fajt - M. Vilímek, D. Dražinovský, F. Rajchman, L. Jeřábek - M. Šic. Průběžně střídali: I. Ondráčková, P. Balvín, M. Tlustý, P. Kovář, R. Novotný, J. Vrdský. Trenéři: L. Hájek, R. Zoufalý.

Výpomoc soupeři: P. Kovář, R. Novotný, J. Vrdský (první třetina), P. Balvín, L. Jeřábek, I. Ondráčková (druhá třetina), M. Tlustý, D. Miláček, M. Šic (třetí třetina).

- hrací doba: 3x 30 minut, rozhodčí: R. Zoufalý (Čáslav)

Více fotografií si můžete prohlédnout ZDE.