ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Výsledková houpačka

Čáslav - Viktoria Žižkov 5:6 (1:1, 2:3, 2:2)

Domácí vedli 1:0, prohrávali 1:4 obrátili stav skóre na 5:4 ve svůj prospěch, ale konečný výsledek byl 5:6 pro Viktorii Žižkov.

Zápas odstartovala vlastní branka Žižkova. Pak následovaly čtyři branky hostů, na kterých se podepsala špatná komunikace mezi domácími hráči a nedůsledné bránění. Poté přichází "dvacetiminutovka" kapitána Vančury. Dvě branky dá sám a na jednu nahraje Čertekovi (asi za odměnu, že spolu sedí ve školní lavici). Domácí gólový účet podtrhne "šibenice" Hyblera. Hosté neskládají zbraně a dvě branky v závěru zápasu přinášejí jejich vítězství.

V prvních dvou třetinách jsme udržovali všem hráčům stejnou prodlouženou minutáž. Někteří byli překvapeni, když nešli střídat a zdálo se jim, že jsou hodně zadýchaní. Zápas mohl klidně skončit například 13:13, díky vypracovaných šancím, ale všichni čtyři brankaři měli svůj den a řadu šancí vychytali.

Díky vyrovnanosti soupeřů byl tento zápas hezkým testem fyzické i psychycké odolnosti všech hráčů. Za půl roku už všichni budou hrát na velkém hřišti a hokejové střídání bude minulostí.