U13 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Žáci přivezli z Trutnova 3 body

V sobotu 10.října cestovali mladší žáci za specifických podmínek na utkání do Trutnova. Jednalo se o poslední mistrovské utkání před 14 -ti denní pauzou. Z důvodu epidemiologické situace budou totiž soutěže minimálně na dva týdny pozastaveny. Cestu, kterou byli hráči nuceni absolvovat bez rodičů, zkomplikovala dopravní situace, díky které jsme byli do utkání nuceni nastoupit takřka bez rozcvičky. I přesto žáci utkání zvládli a radovali se z konečného výsledku 6:3.

V první třetině byly výkony obou týmů vyrovnané, což se podepsalo i na remízovém skóre 1:1, které svítilo na tabuli při odchodu do šaten. Druhou třetinu jednoznačně ovládl náš tým, kterému se podařilo odskočit na rozdíl čtyř branek. Důvodem byla především dobrá kombinační hra, kterou se nám dařilo aplikovat i  v nepříznivém terénu. Do posledního dějství jsme tak nastupovali s dostatečným náskokem. To nás možná trochu ukolébalo a soupeři se podařilo dvěma rychlými brankami snížit. To však bylo z jejich strany vše. Pojistkou naší výhry byla proměněná penalta  z kopačky Matěje Fajta.

I přes vynucenou zápasovou pauzu budou tréninky dále pokračovat. Budeme se snažit o kvalitní přípravu na další utkání, která nás, doufejme, v blízké době čekají.