U13 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Zajímavý duel na úvod sezóny

Čáslav - Vlašim 4:6 (2:2, 0:1, 2:3)

Hosté z Vlašimi ukázali proč v minulé sezóně obsadili druhou v příčku v ČLŽ skupiny D

Absolutně vyrovnáné utkání začali lépe domácí, ale dvoubrankové vedení bylo do první přestávky srovnáno. Rychlé protiútoky hostů dělali domácím po celý zápas velké problémy. Na druhé straně si domácí vypracovali mírnou převahu a trpělivě dobývali hostující svatyni, ale očekávaný efekt v podobě vstřelených branek stále nepřicházel.

O výsledku rozhodly chyby a domácí tým jich udělal v ofenzívě i defenzívě o poznání více než soupeř. Celý tým podal v zápase standartně dobrý výkon a to je velmi pozitivní pro další souboje.

FC Sellier&Bellot Vlašim

Paták (Rais),  Čertek (Šolta), Čertek (L. Málek), Spáčil (Kubín)

Beránek - Čertek, Kubín, Šolta, Vančura, Růžička, Spáčil, Hybler, Vondra, Píška, L. Málek, Rais, Bureš, Švanda