U13 Mladší žáci

NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!
NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Zápas s Hradcem se divákům musel líbit

V zápase o čelo žákovské ligy hostili mladší žáci U13 FC Hradec Králové. Hradec Králové patří v této kategorii k absolutní republikové špičce. Není náhodou, že v loňské sezóně ovládli jak Ondrášovka Cup tak i předčasně přerušenou ligu. Díky této skutečnosti byl Hradec jasným favoritem, s tím se ale čáslavští hráči nechtěli spokojit. Naopak. Chtěli navázat na vydařený vstup do sezóny, a i s takto kvalitním soupeřem zaznamenat vítězství. To se málem podařilo. K vidění byl vyrovnaný duel, ve kterém naši žáci sahali na senzační výsledek v podobě bodového zisku. Bohužel se v závěrečném tlaku nedokázali prosadit, a v poslední minutě naopak inkasovali. Museli se tak smířit s porážkou 4:6. Po zápase bylo na hráčích vidět velké zklamání, sami věděli, že v zápase mohli získat víc. 

Hodnocení trenéra

S dnešním výkonem jsem absolutně spokojen. Nejen, že jsme se dokázali Hradci postavit čelem a být mu vyrovnaným soupeřem ale troufám si říct, že v určitých pasážích hry jsme byli dokonce lepším celkem. Především v první třetině jsme měli více ze hry. Zaslouženě jsme se dostali do vedení díky brance Davida Dražinovského a chvilku na to jsme mohli své vedení několikrát  navýšit. Nevyužili jsme však ani jeden ze série rohových kopů, a tak nás ke konci třetiny soupeř potrestal vyrovnávací brankou. Druhá třetina byla z naší strany ubojovaná. Soupeř se po srovnání skóre dostal více do hry, vypracoval si řadu šancí a začal nás přehrávat. Naštěstí nás v této chvíli podržel brankář Michal Skokan, který za svoje záda pustil ve druhé třetině pouze jednu branku. Ve třetím dějství  tak bylo pořád o co hrát. Hradci se sice podařilo několikrát odskočit na rozdíl dvou branek, ale zásluhou Lukáše Forstera a Filipa Klinkáčka se nám skóre vždy podařilo snížit. A tak nebylo do konce  jasné, jak utkání dopadne. Především poslední branka vlila do hráčů naději na vyrovnání, vrhli všechny síly do útoku, ale bohužel, vyrovnat se už nepodařilo. I tak musím kluky společně s Ivetou pochválit, dnes nechali na hřišti úplně všechno a za svůj výkon si vysloužili zasloužený potlesk od přítomných diváků. Těm bych tímto rád poděkoval za podporu a doufám, že se příští týden v Náchodě budeme společně radovat z vítězství.

 

 Hodnocení trenéra z Hradce: Z naší strany hrubě nepovedený výkon plný nepřesností a nefotelových řešení. Domácí předvedli velice dobrý výkon a zaslouží uznání.

 

Článek + foto z Kutnohorského deníku: https://kutnohorsky.denik.cz/

4 : 6

FK Čáslav

 

FC Hradec Králové

Branky

2x Förster L.

1x Dražinovský D.

1x Klinkáček F.

Sestava

Skokan - Fajt, Procházka, Miláček, Ondráčková, Mužátko, Klinkáček, Kovář, Förster, Dražinovský, Vrdský, Vilímek, Šic