U13 Mladší žáci

Členské příspěvky jaro 2020

Jak zaplatit

Zápas se hrál na čtvrtiny. Uhlíři v pohodě stačili

O jednu 'kořist' se ve čtvrtek 5. března podělili čáslavští mladší žáci kategorie U13 a U12. Místo společného tréninku totiž vyzvali k přátelskému duelu Uhlířské Janovice. Jako moc dobří 'lovci' se ale nechovali, a tak rozdíl mezi ligovým a okresním fotbalem nebyl příliš patrný.

Utkání se hrálo nezvykle na čtvrtiny po dvaceti minutách. To aby se čáslavští hráči mohli rovnoměrně prostřídat. V první části zápasu nastoupili svěřenci trenéra L. Hájka, druhá dvacetiminutovka patřila celku vedeném koučem R. Zoufalým a stejně tomu bylo ještě v jednom opakování. A to ještě hostům vypomohl jejich odchovanec L.  Förster, od loňského podzimu fotbalista Čáslavi, který se dostal do hledáčku Pardubic, Hradce Králové či pražské Slavie.

Jak se čáslavští mladíci rovnoměrně podělili o hrací čas, tak hodně podobně naložili s výsledkem. Třináctka svůj zápas vyhrála 6:5 (2:2 a 4:3), dvanáctka 6:4 (3:1 a 3:3). Produktivní byl zejména další bývalý uhlíř L. Jeřábek, který vstřelil čtyři góly, na jeden přihrál a ještě jedna jeho branka nebyla uznána kvůli ofsajdu.

„Herně jsme nemohli být spokojeni. Očekávali bychom větší výkonnostní rozdíl, navíc hosté, kteří přes zimu trénovali hlavně v tělocvičně, nezaostávali ani fyzicky, i když nedisponovali tak početným kádrem jako my. Od hráčů, kteří vědí, že budou na hřišti pouze dvakrát necelých dvacet minut, bychom očekávali větší nasazení a hlad po fotbale. Místy to bylo naopak. To potom z celkového pohledu docela zkazilo dojem například z pěkných kombinací,“ shodli se čáslavští trenéři Luboš Hájek a Radek Zoufalý.

FK Uhlířské Janovice

FK Čáslav – FK Uhlířské Janovice 12:9 (2:2, 3:1, 4:3, 3:3),
branky a asistence Čáslavi: L. Jeřábek (T. Hájek) - 1:0, L. Jeřábek (D. Dražinovský) - 2:0, D. Miláček (M. Šic) - 3:2, M. Šic (J. Procházka) - 4:2, M. Šic (F. Klinkáček) - 5:3, vlastní (D. Dražinovský) - 6:5, R. Novotný (L. Jeřábek) - 7:6, L. Jeřábek (T. Hájek) - 8:6, L. Jeřábek (P. Balvín) - 9:6, J. Procházka (bez asistence) - 10:6, M. Šic (P. Kovář) - 11:8, P. Kovář (D. Miláček) - 12:9

Čáslav - U13: A. Jeřicha - P. Balvín, I. Ondráčková - R. Novotný, D. Dražinovský, T. Hájek, L. Jeřábek - M. Tlustý. Střídala: E. Panýrková. Trenér: L. Hájek.

Čáslav - U12: M. Skokan - M. Fajt, D. Miláček - J. Vrdský, J. Procházka, P. Kovář, F. Klinkáček - M. Šic. Střídal: J. Kunášek. Trenér: R. Zoufalý.

- hrací doba: 4x 20 minut, rozhodčí: L. Hájek (Malín)

Více fotografií si můžete prohlédnout ZDE.