U13 Mladší žáci

Zápas v Kolíně měl příjemnou příchuť z dobrého výkonu a vítězství

Kolín - Čáslav 3:7 (0:2, 0:4, 3:1)

5. minuta 0:1 po nahrávce Čertka překonal domácího brankaře nadvakrát Roček.

8. minuta 0:2 po nahrávce Raise Koryčánek přehodil brankaře domácích.

37. minuta 0:3 Raisova střela se vrátila do hry od břevna a Paták se hlavou nemýlil.

40. minuta 0:4 Rais zatáhl míč do pokutového území a našel před bránou dobře stojícího Patáka.

48. minuta 0:5 Spáčil vybojoval míč prostrčil Hyblerovi, který prostřelil domácího brankaře.

51. minuta 0:6 Paták po asistenci Vančury

62. minuta 1:6 nedůraz při bránění

78. minuta 2:6 individuální akce domácího hráče

78. minuta 3:6 chybná rozehrávka hostujícího gólmana

83. minuta 3:7 po nahrávce Patáka Hybler z dálky rozvlnil síť

Před týdnem s Nymburkem jsme vyhráli, ale výkon byl dost průměrný. Dnes jsme předvedli v prvních dvou třetinách zápasu útočný fotbal podpořený kvalitním zakončením.

V poslední třetině jsme dvakrát chybovali v obranné činnosti a jednou v rozehrávce.

Myslím, že všichni se už těší na domácí zápas, kdy hostíme Mladou Boleslav.