Žákyně

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Zprávy pro rodiče hráček, aktualizováno 13. dubna

Vážení rodiče, dovolte, abychom vás informovali o nejbližších záležitostech našeho týmu.

1. TRÉNINKY

V týdnu od 12. do 18. dubna se za daných podmínek - podrobnosti ZDE - uvidíme ve čtvrtek 15. dubna od 17.00 do 18.00 hodin na umělé trávě v Čáslavi. Poznámka: případné omluvenky, prosím, posílejte nejlépe ve formě esemesky nejpozději hodinu před zahájením tréninkové jednotky.

2. PŘESKÁKEJTE VELIKONOČNÍHO ZAJÍČKA

Skákání přes švihadlo se nezdá, ale je to velmi účinné cvičení. Stačí pár minut denně a fyzička se bude zlepšovat. V souvislosti s jarními svátky proto vyhlašuji soutěž „Přeskákejte velikonočního zajíčka“. Úkolem bude minutu skákat snožmo, počítat počet přeskoků a vše natočit na video. Z výsledků vznikne pořadí a vítěz se může těšit na odměnu. Na trénink i 'ostrý pokus' byl čas do neděle 11. dubna. Finální video pošlete na můj Messenger nebo WhatsApp. Kdo ještě neposlal, nechť tak udělá co nejdříve, ať můžeme vyhlásit vítězku.

3. NOVÝ KLUBOVÝ SYSTÉM

Chcete mít klubové informace z první ruky, staňte se členy nového systému a interní komunikace FK Čáslav. O co se jedná a jak na to, se dočtete ZDE.

4. ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

Prosím o úhradu členských příspěvků na jarní část sezony 2020/2021. Podrobnosti najdete ZDE.

5. NOVINKA: KLUBOVÝ E-SHOP

FK Čáslav spustil v pondělí 5. dubna dlouho plánovaný online projekt v podobě vlastního e-shopu. Podrobnosti najdete ZDE.

6. KLUBOVÉ OBLEČENÍ

Veškeré informace ohledně klubového oblečení podá Markéta Vlčková, mobil: 605 512 059, e-mail: ZDE. Tabulku velikostí najdete ZDE.

Trenér: Luboš Hájek - 724 765 382, lubos.hajek@seznam.cz