Žákyně

FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

Zprávy pro rodiče hráček, aktualizováno 13. května

Vážení rodiče, dovolte, abychom vás informovali o nejbližších záležitostech našeho týmu.

1. ČTVRTEČNÍ TRÉNINK ZRUŠEN

V týdnu od 10. do 16. května se uvidíme v pondělí  od 17.30 do 19.00 hodin na hlavním hřišti a ve čtvrtek od 16.30 do 18.00 hodin na hlavním hřišti. Upozornění: čtvrteční trénink byl kvůli vytrvalému dešti a podmáčenému terénu zrušen! Poznámka: případné omluvenky, prosím, posílejte nejlépe ve formě esemesky nejpozději hodinu před zahájením tréninkové jednotky.

2. NOVÝ KLUBOVÝ SYSTÉM

Chcete mít klubové informace z první ruky, staňte se členy nového systému a interní komunikace FK Čáslav. O co se jedná a jak na to, se dočtete ZDE.

3. ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

Prosím do konce dubna o úhradu snížených členských příspěvků na jarní část sezony 2020/2021. Podrobnosti najdete ZDE.

4. NOVINKA: KLUBOVÝ E-SHOP

FK Čáslav spustil v pondělí 5. dubna dlouho plánovaný online projekt v podobě vlastního e-shopu. Podrobnosti najdete ZDE.

5. KLUBOVÉ OBLEČENÍ

Veškeré informace ohledně klubového oblečení podá Markéta Vlčková, mobil: 605 512 059, e-mail: ZDE. Tabulku velikostí najdete ZDE.

Trenér: Luboš Hájek - 724 765 382, lubos.hajek@seznam.cz