Žákyně

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

Zprávy pro rodiče hráček, aktualizováno 17. června

Vážení rodiče, dovolte, abychom vás informovali o nejbližších záležitostech našeho týmu.

1. TRÉNINKY

V týdnu od 14. do 20. června se uvidíme v pondělí a ve čtvrtek od 18.00 do 19.30 hodin na atletickém hřišti. Poznámka: případné omluvenky, prosím, posílejte nejlépe ve formě esemesky nejpozději hodinu před zahájením tréninkové jednotky.

2. PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS

Ve čtvrtek 24. června od 18.00 hodin odehrajeme přátelské utkání. Soupeř: TJ Sokol Malín. Sraz: v 17.30 hodin na fotbalovém hřišti v Malíně. Nominace hráček: všechny.

3. NÁBOR NOVÝCH HRÁČEK

Do dívčího týmu hledáme nové tváře, ročník narození nerozhoduje. Stačí přijít na jakýkoliv z tréninků, případně kontaktovat trenéra na mobilním telefonu 724 765 382. Budeme se těšit!

4. NOVÝ KLUBOVÝ SYSTÉM

Chcete mít klubové informace z první ruky, staňte se členy nového systému a interní komunikace FK Čáslav. O co se jedná a jak na to, se dočtete ZDE. Upozornění: Prosím, dávejte prostřednictvím systému vědět, jestli přijdete, nebo nepřijdete na trénink či zápas.

5. NOVINKA: KLUBOVÝ E-SHOP

FK Čáslav spustil v pondělí 5. dubna dlouho plánovaný online projekt v podobě vlastního e-shopu. Podrobnosti najdete ZDE.

6. KLUBOVÉ OBLEČENÍ

Veškeré informace ohledně klubového oblečení podá Markéta Vlčková, mobil: 605 512 059, e-mail: ZDE. Tabulku velikostí najdete ZDE.

Trenér: Luboš Hájek - 724 765 382, lubos.hajek@seznam.cz