U13 Mladší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Ztrátu z první třetiny už žáci smazat nedokázali

K prvnímu říjnovému mistrovskému utkání nastoupili mladší žáci doma v neděli 4.10. Soupeřem byl tentokrát tým z Chrudimi. Z důvodu silného ranního deště, po němž bylo travnaté hřiště zcela podmáčené, bylo nutné utkání odehrát netradičně na umělém trávníku.

Špatný vstup našich hráčů do zápasu, chyby v obraně i rozehrávce znamenaly rychlé vedení soupeře 3:0. Celkově značně vyhrocený zápas  se i přes tento nevydařený začátek povedlo zdramatizovat. Konečným výsledkem však byla přeci jen porážka 4:6.

Až na výkon v první třetině zápasu jsme s výkonem spokojen. V prvním dějství jsme soupeři nechávali příliš mnoho volného prostoru, pozdě jsme dostupovali a udělali nejednu individuální chybu. To všechno soupeř třikrát nemilosrdně potrestal. V následujícím průběhu zápasu jsme zlepšili nejen naši mezihru. Přidali jsme na důrazu v osobních soubojích a dostali tak soupeře pod tlak. Je škoda, že se nám nepodařilo skóre dorovnat. Místo toho jsme v závěru pošesté inkasovali. Nebýt promarněné první třetiny, určitě bychom ze zápasu neodešli bodově s prázdnou. Z hráčů bych jmenovitě vyzdvihl především Petra Kováře a Jakuba Vrdského, jejichž výkony se zápas od zápasu zlepšují.