U13 Mladší žáci

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Ztrátu z první třetiny už žáci smazat nedokázali

K prvnímu říjnovému mistrovskému utkání nastoupili mladší žáci doma v neděli 4.10. Soupeřem byl tentokrát tým z Chrudimi. Z důvodu silného ranního deště, po němž bylo travnaté hřiště zcela podmáčené, bylo nutné utkání odehrát netradičně na umělém trávníku. 

Špatný vstup našich hráčů do zápasu, chyby v obraně i rozehrávce znamenaly rychlé vedení soupeře 3:0. Celkově značně vyhrocený zápas  se i přes tento nevydařený začátek povedlo zdramatizovat. Konečným výsledkem však byla přeci jen porážka 4:6.

Hodnocení trenéra

Až na výkon v první třetině zápasu jsme s výkonem spokojen. V prvním dějství jsme soupeři nechávali příliš mnoho volného prostoru, pozdě jsme dostupovali a udělali nejednu individuální chybu. To všechno soupeř třikrát nemilosrdně potrestal. V následujícím průběhu zápasu jsme zlepšili nejen naši mezihru. Přidali jsme na důrazu v osobních soubojích a dostali tak soupeře pod tlak. Je škoda, že se nám nepodařilo skóre dorovnat. Místo toho jsme v závěru pošesté inkasovali. Nebýt promarněné první třetiny, určitě bychom ze zápasu neodešli bodově s prázdnou. Z hráčů bych jmenovitě vyzdvihl především Petra Kováře a Jakuba Vrdského, jejichž výkony se zápas od zápasu zlepšují. 

4 : 6

FK Čáslav

 

MFK Chrudim

Branky

2x Vrdský J.

1x Kovář J.

1x Fajt M.

Sestava

Skokan - Fajt, Procházka, Ondráčková, Miláček, Mužátko, Vilímek, Dražinovský, Kovář, Klinkáček, Urban, Šic, Vrdský