U14 Starší žáci

ONLINE SEMINÁŘ pro rodiče čáslavské mládeže

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Atraktivní soupeř -Sparta Praha,starší žákyně

Čáslav - Sparta Praha(starší žákyně)  6:0(2:0)

Silný vítr a déšť provázel přípravný zápas s dívkami Sparty Praha,ale nikdo z aktérů se počasí nezalekl a všichni předvedli co nejlepší výkon.Neúspěšné pokusy vstřelit branku zastávil rychlý průnik Moce,který našel Raise,ten proměnil 1:0.Po faulu na Brázdu se k míči sebevědomě postavil Koryčánek a zvýšil na 2:0.Rais centr,Koryčánek proti noze Vejrostovi a ten technicky na 3:0.Moc do běhu Koryčánkovi 4:0.Poslední dvě branky na sebe vzal Moc,předvedl svoji rychlost a 2x provedl míč ze své poloviny až do brány soupeře.

Hráčky Sparty Praha podaly proti našim klukům velmi sympatický výkon,ale rozdíl mezi mužským a ženským fotbalem ve stejné věkové kategorii byl znát

Sparta Praha (dívky) - Čáslav

Koryčánek 2,Moc 2,Rais,Vejrosta

T.Kubín - Švanda,Růžička,Vejrosta,Šolta,Dražinovský,Moc,Roček,Koryčánek,Vávra,Brázda,Rais