U14 Starší žáci

FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!

Celá zpráva

Chrudim nad naše síly

Tým MFK Chrudim skončil po podzimu na 3.místě s nepatrným odstupem za vedoucími celky soutěže.Tomu odpovídal i vývoj přípravného utkání

Od začátku utkání bylo vidět,že hosté z Chrudimi mají větší chuť do fotbalu.Některým našim hráčům nevyhovovalo počasí,ale na to se nemůžeme vymlouvat,pro oba týmy byly podmínky stejné,ale soupeř se s tím lépe popral.

Během prvních 10.minut měli hosté několik ložených šancí,ale dobré zákroky gólmana Jeřichy držely šance našeho týmu na dobrý výsledek.Inkasovaným gólům předcházely chyby v obranné činnosti.Brankově se dokázal prosadit pouze Förster,který byl po celý zápas velmi aktivní.Jeho brance předcházela hezká individuální akce Holého,který zatáhl míč po levé straně a přesným centrem našel svého spoluhráče.Následovali i další příležitosti,ale ty už se nepodařilo proměnit.I přes výsledek 1:6 nikdo z našich hráčů nezklamal a podal zodpovědný výkon.

MFK Chrudim

Förster