U14 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Chrudim trestala, domácí dostali bůra

Poučení z mistrovského duelu s Vlašimí se nedostavilo, tentokrát se nekonala ani stíhací jízda. Chrudim zaslouženě zvítězila.

Do utkání domácí vlétli plni elánu, hned během prvních dvou minut si vytvořili závar a první šanci. Bohužel první protiútok znamenal gól, když se Straka prolétl kolem Tvrdého a bombou pod břevno nedal Kosprdovi šanci- 0:1. Přes vytrvalou snahu o vyrovnání, velké šance Kraje či Hájka, Čáslav nedokázala překonat výborného gólmana. A když během posledních tří minut první půle dvakrát inkasovala, odešla i psychická odolnost.

Ve druhém poločasu převzala otěže hry Chrudim, vytvářela si po brejcích obrovské šance, při kterých nás zachránil Kosprd a také branková konstrukce. Na čvrtou branku v naší síti ještě odpověděl Kubín, ale síly na další snížení již nebyly. V předposlední minutě pak hosté uzavřeli na konečných 1:5.

"Duel se nám nepovedl herně a už vůbec ne výsledkově. S hrou jsme byli spokojeni do třicáté minuty. Měli jsme několik vyložených šancí a mohli otočit jednogólové manko. Místo toho jsme dostali na konci půle dva góly a to nás srazilo psychicky. Z nepovedené výkonu se musíme oklepat a vrátit se k poctivé hře z úvodu sezóny. Přijde mi, že si kluci po úspěšném vstupu do sezóny mysleli, že nad ně není. Varováním byla Vlašim, Chrudim nás teď dokonale vyškolila."

a jak to viděl soupeř:  http://www.mfkchrudim.cz/Aktuality/vitezstvi-v-caslavi

MFK Chrudim

FK Čáslav - MFK Chrudim 1:5 (0:3)

branky: 55. Kubín - 3., 35., 69. Straka, 32. Bečička, 51. Bažout