U14 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Debakl na úvod přípravy

První přípravné utkání sehrála čtrnácka proti velmi kvalitní Jihlavě. Přes brzké vedení inkasovala pořádný příděl.

Do utkání jsme nastoupili s hráčským deficitem, když z různých důvodů chyběla celá jedenáctka hráčů. Což je v přípravě pouze konstatování, nikoliv výmluva.

Üvod nám vyšel nad očekávání dobe - po akci levé strany střílel Záruba, gólman míč vyrazil pouze k Žiškovi a vedli jsme 1:0. Hosté se rychle vzpamatovali, brzy vyrovnali a po úvodní vyrovnané čtrvthodině si otevřeli ve Vodrantech střelnici. Jednoznačný výsledek ke konci kosmeticky upravil dorážkou Lacman.

"Duel ukázal charakter hráčů. Někteří kluci makali i za nepříznivého stavu, někteří se chvílemi snažili a někteří to zabalii po prvních brankách v durasově síti. Oběma hráčům U15 děkujeme za pomoc, snažili si i přes to, že měli své utkání v nohách. Jihlava nás podruhé v sezóně rozebrala do šroubku."

FC Vysočina Jihlava

Žiško, Lacman

Duras - Hlavinka, Tvrdý, Tlustý, Kubín - Žiško, Zeman, Zoul, Vosáhlo - Záruba - Lacman

střídali: Kotrba, Vondra