U14 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

B-tým: FK Čáslav B - Sokol Hlízov, neděle 9. srpna od 17:00 hod.
FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!

Celá zpráva

Derby s Kutnou Horou mělo náboj

V 1.poločase byly k vidění šance na obou stranách hřiště,ale poločas skončil spravedlivou remízou 0:0.

O výsledek se začalo hrát až po poločasové přestávce.Hned v 1.minutě 2.poločasu chyboval domácí obránce a hosté šli do vedení 0:1.

O několik minut později domácí obrana nedůsledně obsazovala hostující hráče při rohovém kopu a bylo 0:2.

V 56.minutě zavelel k obratu asi nejlépe hrající domácí hráč Hybler a z velké dálky přehodil golmana Kutné Hory.

Vstřelená branka rozpumpovala domácí hráče,kteří nechtěli svůj skalp dát lacino.Šolta z postu pravého obránce nejdříve hlavou minul bránu hostů,ale z další akce vyražený míč hostujícm brankářem uklidil za jeho záda a srovnal na 2:2.

Neúnavný Šolta byl i u třetí branky domácích.Vybojoval míč,vyvezl do křídelního prostor a jeho centr našel M.Málka,který se v koncovce nemýlil.

Hosté v závěru vrhli všechny síly do útoku.V poslední minutě 3x zakončovali,ale domácí brankář i obránci dokázali míč vždy zablokovat v cestě do brány.

Trenér hostů Michal Křivohlavý přivezl do Čáslavi velmi silný a houževnatý tým a to bylo ku prospěchu tohoto zápasu.

Někteří naši borci využili zimní přestávku k odpočinku a bylo to na jejich výkonu vidět.Probouzeli se ze zimního spánku až v průběhu zápasu,kdy je neposlouchal míč a byli překvapeni,že soupeř je všude.

Šťastný a vítězný závěr zápasu by měl všechny hráče nakopnout do větší píle v tréninkovém procesu

Sparta Kutná Hora

Hybler,Šolta,M.Málek(Šolta)

M.Málek,Beránek - Růžička,Píška,Švanda,Šolta,Rais,Hybler,Roček,Zavadil,Brázda,Resl,Břinčil,Dražinovský