U14 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Doma bez bodů

V prvních minutách to z naší strany nebyl ani trochu dobrý výkon. Nechali jsme se zatlačit do našeho pokutového území a soupeř si vypracoval několik slibných brankových příležitostí.

Ve chvíli, kdy jsme přečkali šance soupeře a začali jsme vyrovnávat hru, přišel nenápadný útok po levé straně a přesná střela poslala hosty do vedení.

Po obdržené brance přichází asi naše nejlepší část zápasu z pohledu naší útočné aktivity. Ale ani střely Koryčánka, Jeřábka, Hájka ani dva průniky Holého neznamenaly změnu skóre.

V závěru 1.poločasu přichází roh Katzera, chybný obranný zákrok hráče hostů, nejrychleji zareaguje Jeřábek a vyrovná na 1:1.

Ve druhé půli si rytmus hry diktují hosté a naše obrana má neustále hodně práce. Naše útočná síla ochabuje a přestává být nebezpečná.

V 58.minutě se míč z trestného kopu protáhne  mezi rukavicemi Jeřichy, 1:2.

Snaha o vyrovnání přinese sníženou koncentraci na obranu a hosté nám přidají další dvě branky...

RMSK Cidlina

36. Jeřábek

ŽK - 80. Resl