U14 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Více informací

Duel dvou rozdílných poločasů sehrála čáslavská čtrnáctka

První půli začali domácí velmi dobře. Hned v úvodu našel Míšek zpětnou přihrávkou Zemana a ten poslal Čáslav do vedení. Ve dvanácté minutě se domácí kapitán trefil podruhé a o třetí branku prvního poločasu se postaral Hájek dorážkou Míškovi střely do tyče. Druhý poločas vyzněl lépe pro hosty. Nejprve sice zazářil Lacman v bráně, jenže slepené góly v 15. a 16. min. zamenaly snížení na 3:2. Howard sice dorazil svou střelu do břevna a zvýšil, jenže opět slepené góly znamenaly vyrovnání. Pokutové kopy se kopaly již pro spestření, hostující gólman chytil dva, Laci jeden.

Hodnocení trenéra

    Spokojen jsem s prvním poločasem, kdy jsme na hřišti dominovali. Dařila se nám kombinace, míč jsme drželi na svých kopačkách a vstřelili tři branky. Do druhé půle nastoupilo šest nových hráčů a ne všichni stíhali. Soupeř snížil, my jsem díky Howardovi odskočili opět na rozdíl dvou branek, ale i to bylo málo. 

   Někteří kluci mají více řečí v kabině, než pak předvedou. Celkově máme ve výkonech hráčů velké rozdíly, což se asi stává. Co není úplně dobře, je rozdílný přístup k tréninkům a trénování. Na tom musíme zapracovat. 

4 : 4
(3 : 0)

FK Čáslav

 

FC Slovan Havlíčkův Brod

Branky

2´ Zeman (as. Míšek)

12´ Zeman

26´ Hájek (as. Míšek)

53´ Howard

Sestava

I. poločas

Lacman - Tvrdý, Howard, T. Tlustý, Kubín (10´ Hlavinka) - Zeman - Žiško, Záruba, Růžek, Hájek - Míšek

II. poločas 

Lacman - Kotrba, Tvrdý (55´ Žiško), Zeman, Hadrovský - Howard - Hlavinka, Záruba (55´ Míšek), Krupička, Zoul - Mezsároš