U14 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Dukla ukázala svou kvalitu

Celý zápas byl parádní lekcí a ukázkou,jak rychle se dá pracovat s míčem,jak kombinovat a jak být neustále v pohybu i když nemám míč.Jak včasně přistupovat k hráči soupeře,když míč ztratím atd.

Teoreticky všichni naši hráči znají řešení výše uvedených situací,ale ne vždy se jim je daří zreailizovat do praxe v průběhu zápasu.

Dlouhou dobu trvalo než jsme aspoň trochu přivykli tempu a hernímu projevu soupeře.Teprve potom začaly přibývat světlejší momenty v naší hře.

V 2.poločase se podařilo přesunout těžiště hry na obrannou polovinu Dukly.Výsledkem bylo břevno Spáčila a nájezdy Brázdy a M.Málka,které vždy zneškodnil brankář včasným vyběhnutím

FK Dukla Praha

Beránek - Růžička(41.Brázda),Píška,Vančura,Šolta - Holý,L.Málek(73.Vondra),Paták(70.Břinčil),Koryčánek(65.Zavadil) - Rais(41.Spáčil),Resl(58.M.Málek)